TreningiZestawy ćwiczeń

POBUDKA! – trening poranna gimnastyka 2 [WIDEO]

Nie ma wymówek i chowania się pod kołdrę – czas poćwiczyć! Mam dla Was trening POBUDKĘ – idealny, krótki trening na zabiegane poranki i dobre rozpoczęcie dnia!

Czasami trening rano jest najlepszą opcją. Kiedy wiemy, że dzień będzie zajęty, a my nie mamy czasu – 25 minut ruchu przed pracą czy szkołą jest naprawdę dobrą opcją. Dlatego przygotowałam dla Was nowy trening, który będzie idealnym rozruchem i zapewni Wam aktywny początek dnia. I jeszcze jedno – to, że jest poranny, nie znaczy, że go nie poczujecie… 🙂

Dzisiaj gościnnie na treningu występuje też moja kotka, Nitka. 🙂

Trening przygotowałam wspólnie z marką Sonko.

TRENING POBUDKA – PORANNA GIMNASTYKA

Czym jest ten trening?
Ten zestaw pełny trening z rozgrzewką i rozciąganiem o zmiennej intensywności, który pomoże Wam zacząć dobrze dzień, rozruszać całe ciało i poczuć energię. Świetnie sprawdzi się jako trening w momentach, kiedy nie mamy czasu na nic dłuższego.

DLA KOGO:  osoby o każdym stopniu zaawansowania
RODZAJ:  trening o zmiennej intensywności – cardio i wzmacnianie
CEL:  rozruch poranny, wzmocnienie ciała, dawka ruchu o różnej intensywności
INTENSYWNOŚĆ: średnia

A jeśli chcecie więcej informacji o zdrowym trybie życia to koniecznie wejdźcie na portal znamizdrowo.pl – znajdziecie tam miedzy innymi moje artykuły 🙂 

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Wszystkie darmowe zestawy treningowe znajdziesz tu: zestawy treningowe.
A w tym miejscu znajdziesz przepisy na zdrowe dania: przepisy Codziennie Fit.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.