TreningiZestawy ćwiczeń

MEGA trening, kiedy nie masz czasu! | Szybki trening w 15 minut na całe ciało – w podróży, hotelu, kiedy masz mało miejsca [WIDEO]

Każdy z nas czasami nie ma czasu. Podróże, praca, obowiązki – to sprawia, że z dnia na dzień przekładamy trening z nadzieją, że kiedyś uda się go wcisnąć w harmonogram… koniec z tym! Specjalnie dla Was przygotowałam krótki, piętnastominutowy trening na całe ciało, który nie dość, że jest błyskawiczny, to na dodatek zajmuje mało miejsca – możecie więc zrobić go dosłownie wszędzie! W podróży, w hotelu, w małym pokoju i przy napiętym planie dnia – ten trening jest właśnie dla Was!

Co jeszcze lepsze, trening zawiera już mini rozgrzewkę i rozciąganie, więc jedyne, co musicie zrobić, to przebrać się w sportowy strój i po prostu zacząć! A dla tych, którzy szukają dłuższych treningów – niedługo na kanale pojawią się nowe, a teraz odsyłam do miejsca, w którym znajdziecie wszystkie zestawy ćwiczeń: klik

Ten trening świetnie sprawdzi się w różnych sytuacjach:

  • kiedy mamy zabiegany okres i nie mamy czasu na trening;
  • kiedy jesteśmy w podróży, w hotelu 
  • kiedy mamy mało miejsca – ćwiczenia są tak skonstruowane, żeby można było je wykonywać w małych pomieszczeniach

SZYBKI TRENING W 15 MINUT

Czym jest ten trening?
Ten trening to zestaw ćwiczeń angażujących całe ciało, który pozwoli je rozruszać, wzmocnić mięśnie, poprawić samopoczucie oraz lekko podkręci metabolizm – używamy tutaj krótkich przerw, a cała konstrukcja treningu jest typowym interwałem.

DLA KOGO:  od ambitnych początkujących w górę
RODZAJ:  interwał i wzmacnianie – całe ciało
CEL:  krótki trening kiedy nie masz czasu/miejsca, poprawienie samopoczucia, wzmocnienie ciała, podkręcenie metabolizmu
INTENSYWNOŚĆ: średnia 

HEJ!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

I oczywiście dajcie mi znać jak Wam się podoba trening! <3 

Trening powstał dzięki uprzejmości Hotelu Novotel Poznań Centrum i sieci AccorHotels.  
Miło mi powiedzieć, że na stronie AccorHotels znajdziecie także wywiad ze mną – klik.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.