WyzwaniaWyzwanie świąteczne

WYZWANIE ŚWIĄTECZNE: DZIEŃ SZÓSTY [10.12]

Szósty dzień wyzwania przed nami!

Hejka!

Czy wiesz, że dałaś/dałeś radę przejść już sześć dni wyzwania? Mam nadzieję, że czujesz dumę – bo tak być powinno! Już niedługo będziemy w połowie, dlatego nie poddawaj się i rób wszystkie zadania do końca. Gwarantuję, że będziesz zadowolona/zadowolony z efektów!

Pamiętaj, że codziennie w zakładce TRENING NA DZIŚ będzie czekało na Ciebie nowe wyzwanie. 

Chcesz wygrać moją książkę? Szczegóły znajdziesz w poście: klik.

TWÓJ TRENING NA DZIŚ:

Dzisiejszy trening jest dla Ciebie wyzwaniem i testem. Jeśli jesteś początkujący, zrób tyle, ile możesz – postaraj się wytrzymać jak najdłużej. Dajcie mi koniecznie znać, czy udało wam się zrobić cały trening i jak się po nim czujecie! Jestem bardzo ciekawa. 🙂 Ten trening to kompleksowy trening całego ciała, który nie tylko je ładnie ujędrni, ale pomoże spalić spoooooro kalorii. Także jeśli wpadł wam dzisiaj czekoladowy Mikołaj do jadłospisu, to nie będzie po nim śladu 🙂

 

ZADANIE DLA OSÓB Z PRZEMIANĄ/ZE SWOIM PLANEM TRENINGOWYM:

Jeżeli ćwiczysz z planem Przemiana lub masz swój własny plan treningowy, który stosujesz, pamiętaj, że codziennie będzie czekać na Ciebie jakieś zadanie w tym miejscu. Dzisiaj zaplanowałam dla Was pracę nad pośladkami i nogami. Wykonaj poniższy trening jako dodatek do swojego treningu (lub jeśli masz wolne, jako osobny trening).

JAK CI SIĘ PODOBA?

Dajcie znać, jak się czujecie do tej pory? Mam podgląd statystyk odsłon wpisów i wiem, że niektóre osoby już odpadły, dlatego tak ważne jest, żebyśmy razem się wspierali i nie poddawali. Pamiętaj – jeśli masz chwile słabości, pisz tutaj albo na grupie, postaramy się zdopingować cię do działania 🙂

Do zobaczenia jutro!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.