WyzwaniaWyzwanie świąteczne

WYZWANIE ŚWIĄTECZNE: DZIEŃ PIĄTY [9.12]

Czas na piąty dzień naszego wyzwania!

Mam nadzieję, że wczorajszy dzień pozwolił Wam odpocząć i nieco wyluzować. 🙂 
Dzisiaj wracamy już na treningowe tory. Nie macie się jednak co martwić – zaufajcie mi, plan wyzwania ułożony jest tak, byście mieli odpowiednią ilość treningów i odpoczynku. 

Pamiętajcie, że codziennie w zakładce TRENING NA DZIŚ będzie czekało na Was nowe wyzwanie. Nie zawsze to będzie trening z mojego kanału YT, więc warto zaglądać i trzymać się wyzwania!

Chcesz wygrać moją książkę? Szczegóły znajdziesz w poście: klik.

TWÓJ TRENING NA DZIŚ:

Dzisiaj ma mam dla Was jeden z moich najlepszych treningów. Jeśli do tej pory go nie robiliście, powinien Wam się spodobać. Jeśli lubicie ćwiczyć wieczorem, też Wam się spodoba, bo sąsiedzi nie będą się denerwować 🙂 Trening może wydawać się bardzo niewinny, ale sami zobaczycie, jak będzie w rzeczywistości. 🙂

ZADANIE DLA OSÓB Z PRZEMIANĄ/ZE SWOIM PLANEM TRENINGOWYM:

Dzisiaj osoby mające swój plan treningowy lub Przemianę, proszone są o… zrobienie treningu powyżej! Zaskoczeni? W żaden sposób nie przeszkodzi Wam to w Waszym planie, a może tylko pomóc – ten trening naprawdę robi dobrą robotę, a przy okazji nie trwa długo. W żaden sposób też Was nie przemęczy. Dajcie koniecznie znać, jak Wam poszło 🙂

JAK CI SIĘ PODOBA?

Daj koniecznie znać, jak Ci minął dzisiejszy dzień. Czekam na Wasze relacje – tutaj i na Waszych kontach, oznaczone naszymi hasztagami – #swietacf i #druzynacf .

Przy okazji bardzo dziękuję, że jesteście i że bierzecie udział w wyzwaniu! Bez Was nie byłoby mnie.

Przesyłam uściski i… do jutra!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.