WyzwaniaWyzwanie świąteczne

WYZWANIE ŚWIĄTECZNE: DZIEŃ CZTERNASTY [18.12]

Tylko cztery dni do końca – chyba nie zamierzasz się teraz poddać?

Nie wierzę, że jesteśmy prawie przy końcu naszego wyzwania! Czy nie czujesz się dumna (lub dumny, bo Panowie też w nim aktywnie uczestniczą)? Ja jestem PRZEOGROMNIE dumna, wydaje mi się, że to jedno z wyzwań najbardziej przez Was obleganych i wykonywanych do końca. Mam wrażenie, że najwięcej osób wytrwało. 🙂 Cieszę się z tego niesamowicie i dziękuję Wam też, że zostawiacie komentarze i publikujecie swoje wpisy!

Mam nadzieję, że losowanie Wam się podobało 🙂 Dzisiaj mam dla Was zaplanowany trening – nie ma już więc elementu losowania, ale dacie na pewno radę, bo nie będzie tak źle 🙂 Treningi są krótkie i nie zajmą Wam dużo czasu: wiem, że zaczyna się już porządne szykowanie do świąt. 🙂 Ja czuję się już dobrze, weekend spędziłam pracowicie na dwudniowym kursie z zakresu treningu funkcjonalnego i chciałabym wykorzystać ten ostatni tydzień przed Bożym Narodzeniem na wzmożoną pracę i produkcję materiałów. Mam nadzieję, że mi się uda i wszystko pójdzie zgodnie z planem.

TWÓJ TRENING NA DZIŚ:

Dzisiaj zaplanowałam dla Was krótki trening spalający. Praca całym ciałem i angażowanie wszystkich partii mięśniowych oraz duża intensywność sprawi, że spalicie sporo kalorii i podkręcicie metabolizm – w sam raz przed świętami! Wytrwajcie do końca – trening nie jest taki zły, jak się może wydawać. 

ZADANIE DLA OSÓB Z PRZEMIANĄ/ZE SWOIM PLANEM TRENINGOWYM:

Jeżeli ćwiczysz z planem Przemiana lub masz swój własny plan treningowy, dzisiaj mam dla Ciebie rozciąganie kończyn dolnych. To ta część ciała najczęściej potrzebuje dużej ilości pracy i uwagi, a nie zawsze ją otrzymuje. Mam nadzieję, że popracujecie z tym treningiem i rozluźnicie trochę biodra oraz nogi, przynosząc sobie ulgę, ale przede wszystkim dbając w ten sposób o własną sprawność 🙂

WAŻNE OGŁOSZENIE:

Mam dla Was na koniec też niespodziankę…

….

….

….

….

– już niedługo będzie dostępna moja pierwsza płyta DVD 🙂 Nie mogę się doczekać!!

Więcej szczegółów niebawem!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.