• Szukaj

WYZWANIE ŚWIĄTECZNE: DZIEŃ CZTERNASTY [18.12]

Tylko cztery dni do końca – chyba nie zamierzasz się teraz poddać?

Nie wierzę, że jesteśmy prawie przy końcu naszego wyzwania! Czy nie czujesz się dumna (lub dumny, bo Panowie też w nim aktywnie uczestniczą)? Ja jestem PRZEOGROMNIE dumna, wydaje mi się, że to jedno z wyzwań najbardziej przez Was obleganych i wykonywanych do końca. Mam wrażenie, że najwięcej osób wytrwało. 🙂 Cieszę się z tego niesamowicie i dziękuję Wam też, że zostawiacie komentarze i publikujecie swoje wpisy!

Mam nadzieję, że losowanie Wam się podobało 🙂 Dzisiaj mam dla Was zaplanowany trening – nie ma już więc elementu losowania, ale dacie na pewno radę, bo nie będzie tak źle 🙂 Treningi są krótkie i nie zajmą Wam dużo czasu: wiem, że zaczyna się już porządne szykowanie do świąt. 🙂 Ja czuję się już dobrze, weekend spędziłam pracowicie na dwudniowym kursie z zakresu treningu funkcjonalnego i chciałabym wykorzystać ten ostatni tydzień przed Bożym Narodzeniem na wzmożoną pracę i produkcję materiałów. Mam nadzieję, że mi się uda i wszystko pójdzie zgodnie z planem.

TWÓJ TRENING NA DZIŚ:

Dzisiaj zaplanowałam dla Was krótki trening spalający. Praca całym ciałem i angażowanie wszystkich partii mięśniowych oraz duża intensywność sprawi, że spalicie sporo kalorii i podkręcicie metabolizm – w sam raz przed świętami! Wytrwajcie do końca – trening nie jest taki zły, jak się może wydawać. 

ZADANIE DLA OSÓB Z PRZEMIANĄ/ZE SWOIM PLANEM TRENINGOWYM:

Jeżeli ćwiczysz z planem Przemiana lub masz swój własny plan treningowy, dzisiaj mam dla Ciebie rozciąganie kończyn dolnych. To ta część ciała najczęściej potrzebuje dużej ilości pracy i uwagi, a nie zawsze ją otrzymuje. Mam nadzieję, że popracujecie z tym treningiem i rozluźnicie trochę biodra oraz nogi, przynosząc sobie ulgę, ale przede wszystkim dbając w ten sposób o własną sprawność 🙂

WAŻNE OGŁOSZENIE:

Mam dla Was na koniec też niespodziankę…

….

….

….

….

– już niedługo będzie dostępna moja pierwsza płyta DVD 🙂 Nie mogę się doczekać!!

Więcej szczegółów niebawem!

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!