Zdrowy lifestyle

Motywacyjna grupa wsparcia – dołącz!

Jeżeli szukasz wsparcia w swoim byciu fit, motywacji do treningów, nowych przepisów czy po prostu szukasz inspiracji do zdrowego trybu życia – powinieneś dołączyć do naszej grupy!

Jesteśmy codziennie fit z Martą to nasza grupa czytelników i widzów (z youtube), na której wzajemnie się motywujemy, zadajemy pytania, doradzamy, wrzucamy swoje przepisy, porażki, sukcesy i staramy się codziennie inspirować do zdrowego życia.

Bardzo mi zależy na bliskim kontakcie z Wami i dlatego bardzo się cieszę, że grupa się rozwija. Członkowie grupy częściej też wiedzą o nowościach, planach, biorą udział w ankietach mających wpływ na treści na blogu czy kanale oraz są dopuszczeni do różnych tajnych spraw. Niedługo będzie tego więcej 🙂 

Na pewno pojawią się spontaniczne spotkania live na grupie – warto więc dołączyć! Nowe zmiany w grupie pojawią się już 1 września.

Dołączysz do grupy tutaj: Jesteśmy codziennie fit z Martą

Po dołączeniu koniecznie przeczytaj regulamin! 

Czekam na Ciebie 🙂 

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.