WideoZestawy ćwiczeń

Trening bez obciążania kolan i tupania. Trening na całe ciało! [WIDEO]

Otrzymywałam bardzo wiele próśb o dwa typy treningów – taki, który nie obciąży mocno kolan oraz taki, który nie sprawi, że po pół godzinie przylecą wkurzeni sąsiedzi i zakażą wam skakać, bo trzęsie im się żyrandol. Dlatego zaprojektowałam dla was trening na całe ciało, który nie zawiera donośnego tupania, jest cichy i można go wykonywać praktycznie wszędzie, a dodatkowo – nie obciąża kolan.

Mam nadzieję, że ten trening wam się spodoba. 🙂 Tak jak mówię na wideo, nie jestem w stanie zgadnąć, jakie urazy trapią wasze kolana, jeśli więc macie jakiś uraz, kontuzję lub wadę – przed wykonaniem każdego treningu skonsultujcie się ze swoim lekarzem!

HEJ!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło. Niedługo przekroczymy 40 tysięcy subskrybentów! Czy będziesz jednym z nich?

Dołącz do mnie na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.