WideoZdrowa dietaZdrowy lifestyle

Nie możesz schudnąć? 10 popularnych błędów odchudzania [WIDEO]

Odchudzanie wydaje się być bardzo proste: ot, więcej się ruszać, mniej jeść i tyle. I teoretycznie właśnie tak. W praktyce jednak po drodze można zrobić tyle błędów, że zamiast schudnąć, możemy nawet przytyć. I to na prawie 10 różnych sposobów!

W ramach testowania nowych rzeczy – dzisiaj vlog. Mam nadzieję, że taka forma też przypadnie Wam do gustu. Oczywiście, co niedzielę będą ćwiczenia, a jeśli taka forma filmików się przyjmie, to oprócz tego w tygodniu na kanale pojawi się filmik o jedzeniu lub ćwiczeniach. Myślałam też o „food diary”, ale ja naprawdę nie potrafię się zebrać do robienia zdjęć! 🙁 W każdym razie: to w żaden sposób nie wpłynie na regularność publikacji na blogu, więc jeśli wolicie mnie czytać, nic nie tracicie.

Jeśli podobał Wam się film, proszę, dajcie mi znać, bardzo mi miło, kiedy zostawiacie mi komentarze na temat moich wideo 🙂 Aby być na bieżąco, wystarczy zasubskrybować kanał tu: SUBSKRYBUJ. (Poza tym będzie mi miło, bo zostało tylko 70 osób, by pękło 3  000 subskrypcji!)

Aktywnego tygodnia Wam życzę!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.