Bez kategorii

Motywacyjny poniedziałek! [3]

motywacyjny piątek poniedziałek motywacja motywacje inspiracja inspiracje fit sport odchudzanie diety motywacyjne obrazki inspirujące fit fitspo fitspiration fitspiracje
Nie masz motywacji? Ta garść zdjęć, linków i porad pomoże ci ją bardzo szybko odzyskać. Zapraszam na motywacyjny poniedziałek!


Motywacyjny poniedziałek to cotygodniowy cykl postów publikowany po to, by utrzymać Was – i mnie – w postanowieniu oraz dodać nam inspirującego kopa. Wiadomo, że podjęcie decyzji o zmianie stylu życia to wyzwanie, ale jeszcze większą trudnością jest wytrwać w postanowieniu.
Jeszcze do niedawna cykl ukazywał się w piątki, ale każdy wie, że więcej motywacji potrzebujemy w poniedziałki!

No to co, motywujemy się?

#1: LINKI

Ratunku, gorąco! Jak jeść zdrowo w upał? – KLIK
My Food Diary – moje menu [3] – KLIK
Wyzwanie: płaski brzuch – KLIK
PS Od następnego motywacyjnego poniedziałku dołożę linki z innych stron i blogów 🙂

#2:FIT DZIEWCZYNY

#3 ZDROWE JEDZENIE

#4 ĆWICZENIA

#5 MOTYWATORY

#6 MÓJ FIT TYDZIEŃ

Był super, bardzo aktywny – biegałam, ćwiczyłam cardio z Nike Training, robiłam ćwiczenia siłowe i zapisałam się na ostry fitness do siłowni 🙂 Wyzwanie z wodą także odhaczone – dałam radę i piłam więcej! To samo, jeśli chodzi o zdrowe jedzenie: było naprawdę dobrze. Jestem przeszczęśliwa, bo ostatnio wszystko wychodzi jak trzeba, dzieje się dużo fajnych rzeczy 🙂 Zaczynam też korzystać z wakacji i dokształcać się dietetycznie/sportowo, żeby artykuły na Codziennie Fit były jeszcze lepszej jakości 🙂
WYZWANIE NA TEN TYDZIEŃ:
Urozmaicić śniadania!

FACEBOOK BLOGLOVIN 

I zapraszam Was na mój nowy kanał na YOUTUBE

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.