Plany treningoweWyzwania

MARCOWE FITLOVE – NOWE PLANY TRENINGOWE DLA WAS!

plany treningowe

Nie da się ukryć: powoli zmierza do nas wiosna! I chociaż na razie pojawia się bardzo nieśmiało, myślę, że to dobry moment, żeby uporządkować swoją treningową rutynę i zrobić coś dla siebie! Dlatego przygotowałam dla Was nowe plany treningowe w czterech wersjach, które pomogą Wam zmotywować się do działania. Czas na marcowe fitlove!

Oprócz kalendarzowej wiosny zmierza do nas coś innego: wielkie, coroczne wyzwanie Fit Wiosna, które rozpoczyna się tuż po Świętach Wielkanocnych! Tym razem będzie miało ono inny format niż do tej pory i będzie wyglądało inaczej, ale myślę, że warto na nie poczekać i że uda mi się dzięki niemu przetransportować Was w słoneczne miejsce.

Ale zanim Fit Wiosna się rozkręci i nastąpi, to przecież jest jeszcze marzec! Dlatego stwierdziłam, że nie ma na co czekać i zostawiać Was bez pomocy: przygotowałam nowe tygodniowe plany treningowe w czterech wersjach, które pomogą nam spędzić marzec aktywnie na macie.

fot. J.Janecki, J.Walczak

TYGODNIOWE PLANY TRENINGOWE MARCOWE FITLOVE

Przygotowałam dla Was plany treningowe w 4 wersjach. Plany tygodniowe będą publikowane przez następne 3 tygodnie w każdą niedzielę – tutaj na blogu.

  • PLAN POCZĄTKUJĄCY – dla megapoczątkujących, wracających po chorobie, kontuzjach, dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z ćwiczeniami. Plan będzie odpowiedni także dla osób z dużą nadwagą. Treningi w tym planie są bardzo łagodne i bezpieczne.
  • PLAN ŚREDNIOZAAWANSOWANI – dla osób średniozaawansowanych (i ambitnych początkujących). Ma najwięcej treningów z modyfikacjami, które pozwolą dostosować poziom treningów do Was.
  • PLAN ZAAWANSOWANI – dla osób zaawansowanych. Zawiera treningi bardziej wymagające zarówno pod względem kondycji jak i techniki ćwiczeń. Ma też najwięcej treningów ze sprzętem.
  • PLAN BIEGACZE – plan dla osób, które chcą połączyć trening w domu z bieganiem, pływaniem lub innym sportem wydolnościowym.

Plany są stworzone tak, by zapewnić Wam jak najlepszy rozwój formy, sprawności i wspomóc też pracę nad sylwetką – zarówno w zakresie odchudzania, jak i kształtowania/rzeźbienia sylwetki. Pamiętajcie, że najlepsze efekty osiągnięcie łącząc moje treningi z odpowiednią dietą!

fot. J.Janecki, J.Walczak

JAK ZNALEŹĆ TRENINGI?

Treningi są dostępne na moim kanale na YouTube. Najlepiej wejść i po prawej stronie przy lupce wpisać nazwę treningu, jaki macie zaplanowany na dany dzień:

POBIERZ DARMOWE PLANY TRENINGOWE: MARCOWE FITLOVE

Tydzień 1:

Tydzień 2:

Tydzień 3:

Mam nadzieję, że będziecie korzystać i będziemy razem działać w marcu! Jeśli macie ochotę relacjonować działanie z planami, pamiętajcie o oznaczeniu mnie na IG @codziennie_fit oraz konta naszej społeczności @druzynaCF – żebym mogła zobaczyć Wasze treningi!

JEDŹ NA OBÓZ ZE MNĄ!

Uwaga: zostały 3 miejsca! Rejestrację i wszystkie szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Mój obóz wraca! Po rocznej przerwie czas na kolejną edycję Codziennie Fit Camp powered by PUMA! W tym roku widzimy się 9-13 lipca w województwie Lubuskim w hotelu Dwór Kolesin Hotel SPA na obozie sportowym, który zmotywuje Was do działania i pozwoli spędzić super aktywne wakacje w doborowym gronie drużyny CF! W planie treningi ze mną oraz innymi instruktorami, poranne rozruchy, dodatkowe warsztaty i wykłady, aktywności pozatreningowe i oczywiście dobre jedzonko, a to wszystko w otoczeniu natury – będzie świetnie!

fot. J.Janecki

Dwie ważne informacje:

  • Grupy treningowe będą podzielone stopniem zaawansowania – na obozie więc będzie miejsce zarówno dla zaawansowanych jak i dla początkujących.
  • Płatność może być jednorazowa lub w ratach.

Rejestrację i wszystkie szczegóły znajdziesz TUTAJ.

DO DZIEŁA!

Czas na wspaniały marzec! Bo kto powiedział, że nie można zacząć prawie w połowie? 🙂

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.