Trening w domuZestawy ćwiczeń

TRENING Z MINI BAND. PRZEĆWICZ CAŁE CIAŁO W 40 MINUT! [WIDEO]

Chcesz popracować nad całą sylwetką? Ten trening z mini band będzie perfekcyjny!

Gumy oporowe mogą być świetnym urozmaiceniem treningu, zwłaszcza, jeśli używane są prawidłowo. W internecie możemy znaleźć mnóstwo „ćwiczeń” z gumami, natomiast – nie wszystkie są rzeczywiście skuteczne. Warto mieć na uwadze, kogo obserwujemy, gdy czerpiemy inspiracje do treningów.
W tym zestawie postarałam się wybrać takie ruchy, które wymuszają mocną pracę mięśni i dzięki temu będą pozytywnie wpływać na sylwetkę i wzmocnienie całego ciała. Przy okazji chciałam wpleść trochę nowych ćwiczeń, co nie było łatwe, bo asortyment ruchów z gumami jest mocno ograniczony. Wydaje mi się jednak, że mi się udało i dzięki temu stworzyłam zestaw, który wskoczył na listę moich ulubieńców z gumami.

Pamiętajcie, że opór gum w treningu ma ogromne znaczenie! Mówię o tym w trakcie treningu. Zbyt duży jak i zbyt mały opór sprawi, że nie będziecie mogli poprawnie wykonać ćwiczenia, a co za tym idzie – trening nie będzie tak skuteczny.

Chcesz wiedzieć więcej o gumach? Zobacz mój wpis na ten temat: GUMY OPOROWE, TAŚMY OPOROWE – PO CO SĄ CI POTRZEBNE I JAK JE WYBRAĆ?

TRENING Z MINI BAND

Co to za trening?

TRENING Z MINI BAND –  to trening z gumami oporowymi na całe ciało. Ten typ treningu będzie świetny dla wszystkich, którzy chcą wzmocnić swoje ciało, ale także popracować nad sylwetką i jędrnością figury. Tego typu zestaw będzie dobrym urozmaiceniem planu treningowego zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących. Gumy mini band to świetne narzędzie, by poprawić czucie mięśniowe. Dzisiejszy zestaw zawiera zarówno ćwiczenia na pośladki, jak i nogi, ramiona, brzuch oraz plecy.
DLA KOGO:  od ambitnych początkujących do osób zaawansowanych – poziom dostosowujemy za pomocą oporu gum.
RODZAJ:  oporowy, wzmacniający
CEL: praca nad sylwetką, wzmocnienie całego ciała
INTENSYWNOŚĆ: niska

ZAPISZ SIĘ NA FIT FESTIWAL!

Fit Festiwal to dzień pełen motywacji, treningów i fit wiedzy od ekspertów – a to wszystko w zaciszu Twojego domu! Weź udział w najbardziej motywującym i inspirującym wydarzeniu online, które zostawi Cię z uczuciem dumy, satysfakcji i przede wszystkim – apetytem na więcej! Jeśli szukasz motywacji do działania, sprawdzonej wiedzy o byciu fit i chcesz zainspirować się na rok 2024 – nie ma na co czekać!

Tym razem motyw przewodni Festiwalu to WELLBEING – czyli dbamy o ciało i o głowę!
Na Fit Festiwalu 3 dowiecie się, jak zadbać o swoją formę fizyczną i psychiczną, by czuć się najlepiej w swoim życiu.

Zapisz się i zaklep swój bilet TUTAJ.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Nie chcesz przegapić nowych treningów i materiałów o zdrowym trybie życia? Dołącz do newslettera Codziennie Fit i otrzymuj powiadomienia o nowych wyzwaniach, treningach i materiałach prosto na Twoją skrzynkę.

.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.
Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.