TreningiZestawy ćwiczeń

PEACE OF MIND. ROZCIĄGANIE NA STRES I SPIĘCIE | STRETCHING [WIDEO]

Ten zestaw to must have dla każdego – rozciąganie na stres i spięcie, które pomoże Wam się zrelaksować, popracować nad swoimi zakresami ruchu i poczuć większy luz nie tylko w ciele, ale i głowie! A to wszystko w 25 minut.

Niezależnie od tego, czy jesteście fanami rozciągania czy wręcz przeciwnie, warto je wpleść w treningową rutynę. Regularny stretching to nie tylko większa gibkość i elastyczność, ale też mniejsze ryzyko kontuzji i efektywniejsze inne treningi (bo pracujemy na pełnych zakresach ruchów, a nie ograniczonych przez spięte mięśnie czy nieodpowiednią mobilność).

Takie 25 minut jak to możecie wprowadzić zarówno jako element wieczornej rutyny, jak i jako rozciąganie po treningu czy w dzień wolny. Każda ilość dozwolona 🙂

TRENING PEACE OF MIND | ROZCIĄGANIE NA STRES

Co to za trening?

PEACE OF MIND –  to trening zawierający rozciąganie na stres i spięcie. Jak to możliwe? Skupiamy się na fragmentach, które mocno napinają się podczas zdenerwowania i stresu: biodrach, klatce piersiowej i szyi.
DLA KOGO:  od ambitnych początkujących do osób zaawansowanych
RODZAJ:  rrozciąganie, stretching z elementami mobility
CEL:  odstresowanie, praca nad zakresami ruchu, gibkością
INTENSYWNOŚĆ: niska

ZAPISZ SIĘ NA FIT FESTIWAL!

Fit Festiwal to dzień pełen motywacji, treningów i fit wiedzy od ekspertów – a to wszystko w zaciszu Twojego domu! Weź udział w najbardziej motywującym i inspirującym wydarzeniu online, które zostawi Cię z uczuciem dumy, satysfakcji i przede wszystkim – apetytem na więcej!

Jeśli szukasz motywacji do działania, sprawdzonej wiedzy o byciu fit i chcesz zainspirować się na rok 2024 – nie ma na co czekać!
Tym razem motyw przewodni Festiwalu to WELLBEING – czyli dbamy o ciało i o głowę!
Na Fit Festiwalu 3 dowiecie się, jak zadbać o swoją formę fizyczną i psychiczną, by czuć się najlepiej w swoim życiu.

Zapisz się i zaklep swój bilet TUTAJ.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Nie chcesz przegapić nowych treningów i materiałów o zdrowym trybie życia? Dołącz do newslettera Codziennie Fit i otrzymuj powiadomienia o nowych wyzwaniach, treningach i materiałach prosto na Twoją skrzynkę.

.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.
Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRA

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.