Fit wyzwaniaPlany treningoweWrześniowy comeback | 21 dni

WYZWANIE: WRZEŚNIOWY COMEBACK 4 PLANY TRENINGOWE DO WYBORU!

wyzwanie treningowe wrześniowy comeback

Czas zacząć nowy sezon!
Odchudzanie, budowanie kondycji, praca nad sylwetką? Niezależnie od celu, wrzesień będzie do tego idealny – spraw, by druga połowa roku była jeszcze lepsza!
Jeśli marzy Wam się powrót po wakacjach do treningowej rutyny albo chcecie zacząć teraz swoją przygodę z aktywnością – to wyzwanie jest zdecydowanie dla Was!
Czas na WRZEŚNIOWY COMEBACK!

Witam w drugiej połowie roku!
Tak, tak, wiem, że TECHNICZNIE połowa roku jest w czerwcu, ale umówmy się – wakacje to czas, w którym mało kto super działa. Więc dopiero teraz, po lecie i z naładowanymi bateriami, czas zaatakować drugą połowę roku z odpowiednim przytupem.
Dlatego przychodzę do Was z nowym WYZWANIEM TRENINGOWYM.

WRZEŚNIOWY COMEBACK to 21 dni pełnych treningów, aktywności i motywacji do działania. Czekają na Was tygodniowe plany treningowe w 4 wersjach, nowe treningi i treści na moim kanale YouTube oraz szansa na to, by rozpocząć dobrze wrzesień i za 3 tygodnie poczuć, że jest już Wam wygodnie w tej nowej, treningowej rutynie.
Cele wyznaczone? Mam nadzieję. Chwytajcie za wodę i czytajcie dalej!

WRZEŚNIOWY COMEBACK: WYZWANIE TRENINGOWE

wyzwanie treningowe wrześniowy comeback

Nowe wyzwanie treningowe będzie trwało 21 dni – czyli 3 tygodnie – od 4 września do 24 września.
Do wyzwania możesz dołączyć w każdym tygodniu!

Oczywiście możecie je zrobić także później! Polecam jednak robić plany z nami na bieżąco, bo nie ma co mówić – w drużynie CF jest większa siła i więcej motywacji do działania, zwłaszcza w dni, które się nie chce (a takie też się na pewno zdarzą).

Korzystając z mojego doświadczenia trenerskiego w poprzednich wyzwaniach i wiedzy, którą ciągle aktualizuję, przygotowałam dla Was świetne plany treningowe, które pomogą Wam w spełnieniu Waszych celów.

Plany treningowe dostępne są  w czterech wersjach:

DLA POCZĄTKUJĄCYCH – plan progresywny (każdy tydzień będzie coraz trudniejszy, by budować waszą kondycję)
PO CO? Budowanie kondycji, formy i zdrowia, a także pomoc w początkowym etapie odchudzania przez zwiększenie aktywności w ciągu dnia.|
DLA KOGO? Początkujących: takich, które dopiero zaczynają przygodę z treningami, wracają po długiej przerwie, po chorobie. Plan nie zawiera ćwiczeń ze skakaniem oraz znacznym obciążaniem stawów i sprawdzi się także u osób z dużą nadwagą!

DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH – plan nastawiony na poprawę sylwetki i sprawności.
PO CO? Nastawiony na poprawę sylwetki i sprawności. W połączeniu z odpowiednią dietą będzie świetny dla osób chcących zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej. Sprawdzi się także u każdego, kto chce po prostu być fit – mieć sprawniejsze ciało, lepszą kondycję. Pracujemy mocno ogólnorozwojowo.
DLA KOGO? Dla osób, które ćwiczą już od jakiegoś czasu. Ten plan zawiera treningi, które mają najwięcej modyfikacji, więc będą pasowały do szerokiej grupy osób – zarówno takich, które ćwiczą już rok, jak i tych, którzy ruszają się od 2-3 miesięcy.

MARTA KRUK CODZIENNIE FIT WYZWANIE TRENINGOWE WRZEŚNIOWE JESIENNE
Fot. J.Janecki, J.Walczak

DLA ZAAWANSOWANYCH – plan, który pomoże być najsprawniejszą wersją siebie i przyda się u osób, które już pracują trochę nad sylwetką.
PO CO? Plan zawiera bardziej wymagające treningi, przeznaczony dla osób, które chcą być w super formie, zarówno pod względem kondycyjnym jak i sylwetkowym. Zawiera także treningi ze sprzętem – hantle, gumy mini band, gumy powerband i ma idealny balans między treningami siłowymi, a wydolnościowymi, by mieć jak najlepszą formę.
DLA KOGO? Dla osób, które ćwiczą minimum rok i mają już dobrą kondycję.

DLA BIEGACZY – plan łączący bieganie z treningami, które je wspierają i pomagają biegać szybciej, unikać kontuzji i mieć lepsze efekty.
PO CO? Plan nastawiony na poprawę biegania i ochronę przed kontuzjami. Zawiera treningi uzupełniające, które przydadzą się każdemu biegaczowi, niezależnie od stażu i celu. DLA KOGO? Dla osób, które biegają 3 razy w tygodniu i chcą to robić lepiej, szybciej, być sprawniejsze, a także oprócz biegania móc pracować równolegle nad lepszym wyglądem sylwetki.

Wybierz plan dla siebie i działamy!

PLANY TRENINGOWE – POBIERZ SWÓJ!

Plany treningowe będą pojawiały się w wersji tygodniowej w każdą niedzielę o godzinie 18:00 tutaj na blogu Codziennie Fit.
Jeśli jesteście zapisani do mojego newslettera Codziennie Fit – dostaniecie też powiadomienie na maila!

  • Treningi z planów znajdziesz na moim kanale YOUTUBE.  Playlisty z treningami są dostępne tu: POCZĄTKUJĄCY, ŚREDNIOZAAWANSOWANY, ZAAWANSOWANY, BIEGACZE. Nowe playlisty pojawiają się co poniedziałek.
  • Treningi oznaczone w planie jako “premiera” – będą dostępne w danym tygodniu wyzwania od poniedziałku od godziny 6:00.
  • Jeśli w pierwszym tygodniu wyzwania stwierdzisz, że wybrany przez Ciebie plan jest za ciężki/za lekki – zmień poziom.
TYDZIEŃ 1
TYDZIEŃ 2
TYDZIEŃ 3

MOŻESZ CZEKAĆ NA NOWY ROK. A MOŻESZ ZACZĄĆ TERAZ!

Liczę na prawdziwy WRZEŚNIOWY COMEBACK – zarówno Wasz, jak i mój! Dlaczego “comeback”? W angielskim oznacza się tak często powrót artystów na scenę po przerwie. Comeback musi być mocny, z impaktem. Z przytupem!
I na to liczę. Nie odwlekajcie i zróbcie coś DLA SIEBIE. Dołączajcie do wyzwania i widzimy się na macie! Obiecuję, że będzie warto.

Jeśli potrzebujecie więcej motywacji, koniecznie zaglądajcie na profile:

  • mój Instagram – codziennie możecie do mnie zajrzeć na stories i zmotywować się do działania,
  • Instagram Drużyny CF – jeśli chcecie poczuć się częścią naszej społeczności,
  • discord Drużyny CF – znajdziecie tu zarówno forum jak i czat, możecie poznać inne osoby z drużyny CF i porozmawiać na wszystkie tematy
  • Grupa na FB – tutaj też uzyskacie wsparcie i możecie zapytać o różne trapiące Was sprawy
  • w zakładce DIETA znajdziecie więcej porad jak dopasować żywienie do swoich celów.
About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.