Zestawy ćwiczeń

IDEALNY TRENING NA WAKACJE: STANDING PARTY 3! TRENING BEZ MATY | NA STOJĄCO | BEZ PODPORÓW | 30 MIN. [WIDEO]

Trening bez maty? Da się zrobić! Ten zestaw Standing Party 3 to idealny trening na stojąco – bez podporów i bez maty. Na dodatek zajmie Wam zaledwie pół godziny, co sprawia, że to idealna propozycja na wakacyjnym wyjeździe! W domu, w hotelu, w upał, na plaży czy w ogródku: Standing Party 3 pokonuje wszystkie wymówki i aż się prosi o zrobienie, więc do dzieła! To świetny trening ogólny na całe ciało, który da Wam sporo satysfakcji i poprawi humor.

Czasami po prostu nie chce się leżeć. Żartuję! Ale rzeczywiście, czasami chcemy postawić na coś prostego: ćwiczenia bez nagłej zmiany pozycji, bez podporów, które da się zrobić bez żadnego sprzętu. I wtedy właśnie na ratunek przychodzi kolejny trening z serii Standing Party – kompletnie na stojąco.

Do tego treningu nie potrzebujecie maty, nie musicie mieć też dużo miejsca, co sprawia, że jest to świetny zestaw do zrobienia w hotelu, na urlopie czy w terenie.

STANDING PARTY 3 – TRENING BEZ MATY, NA STOJĄCO, BEZ PODPORÓW

STANDING PARTY 3 –  to trening na całe ciało na stojąco! Nie zawiera podporów, jest to trening bez maty, który jest mieszanką ćwiczeń cardio i wzmacniających, dzięki czemu będzie idealną propozycją dla każdego, kto chce być w formie niezależnie od tego, gdzie właśnie jest. Ten trenio da się zrobić wszędzie!
DLA KOGO:  dla średniozaawansowanych, zaawansowanych i ambitnych początkujących
RODZAJ:  trening ogólnorozwojowy, cardio o różnej intensywności ze wzmacnianiem,
CEL:   poprawa sprawności, wzmacnianie całego ciała, poprawa kondycjj
INTENSYWNOŚĆ:  raczej średnia, zmienna przez cały trening

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ. Niedługo zaczynamy wakacje z Martą – będziecie mogli liczyć na nowe fit treści 🙂

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.