Plany treningowe

PLANY TRENINGOWE: TYDZIEŃ 2 | WYZWANIE GETTING READY

Gotowi na kolejny aktywny tydzień? Mam dla Was plany treningowe GETTING READY w sześciu różnych wersjach: wybierz swoją, rozkładaj matę i zaczynamy!

Jesteśmy właśnie w trakcie wyzwania GETTING READY – jeśli nie wiesz o co chodzi, wszystkie szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Przychodzę do Was z porcją planów na nadchodzący tydzień! Zostało niecałe 14 dni do mojej trasy treningowej, więc to idealna okazja żeby podkręcić śrubę i trochę zmobilizować się do działania!

Jeśli chcecie też utrzymać motywację i przeżyć naprawdę fajny dzień pełen inspiracji i dobrej energii, to przypominam, że już w majowe weekendy widzimy się na żywo! Strasznie się jaram, bo bilety schodzą jak ciepłe bułeczki! 😍 Zaklepcie swoje miejsce, żeby potem nie żałować, jak zobaczycie relacje z trasy! Szczegóły trasy i bilety znajdziecie TUTAJ.

NA TRASIE ODWIEDZĘ NASTĘPUJĄCE MIASTA:

Szczecin – 6 maja – kupisz bilet TU.
Poznań – 7 maja – kupisz bilet TU.
Warszawa – 13 maja – SOLD OUT.
Warszawa: drugi termin (jeszcze są bilety!) – 14 maja – – kupisz bilet TU
Kraków – 20 maja – kupisz bilet TU.
Katowice – 21 maja – kupisz bilet TU.
Gdańsk – 27 maja – kupisz bilet TU.
Łódź – 28 maja – kupisz bilet TU.
WIELKI FINAŁ we Wrocławiu – 4 czerwca – kupisz bilet TU.

GETTING READY: PLANY TRENINGOWE NA 2 TYDZIEŃ

Przygotowałam dla Was plany treningowe w SZEŚCIU wersjach. Tym sposobem oprócz planów podzielonych na stopień zaawansowania, mamy też plan dla biegaczy oraz dla osób ćwiczących na siłowni. I nowość: plan dla osób, które nie mają czasu.

  • plan dla początkujących: POBIERZ TU – sprawdzi się u osób, które dopiero zaczynają przygodę z ćwiczeniami lub wracają do treningów po przerwie czy kontuzji. Będzie też świetny dla wszystkich osób z dużą nadwagą, bo treningi zawarte w tym planie nie zawierają skakania ani ruchów mocno obciążających stawy. Kobiety w ciąży przed skorzystaniem z planu muszą skonsultować się ze swoim lekarzem, ponieważ mimo tego, że większość ruchów będzie dozwolona, treningi nie są rozpisane z myślą o ciężarnych i mogą zawierać także ćwiczenia, które nie są zalecane.
  • plan dla średniozaawansowanych POBIERZ TU – świetny dla osób, które już trochę ćwiczą, ale także dla ambitnych początkujących. Treningi z tego planu mają najwięcej modyfikacji i mogą być dopasowane do poziomu ćwiczącego.
  • plan dla zaawansowanych POBIERZ TU – plan dla osób, które ćwiczą przynajmniej od roku i mają bardzo dobrą technikę. Tym razem skupiłam się na tym, by osoby zaawansowane miały trochę większe wyzwanie – będzie więcej treningów siłowych jak i mocniejszych treningów z kanału.
  • plan dla biegaczy POBIERZ TU – plan dla osób chcących połączyć bieganie z ćwiczeniami w domu. Do wykonania planu warto mieć już poziom średniozaawansowany. Treningi w domu będą uzupełniać bieganie i pomagać w osiąganiu jeszcze lepszych wyników.
  • plan dla osób ćwiczących na siłowni POBIERZ TU – plan dla osób, które ćwiczą siłowo na siłowni. Do niego dołączyłam treningi kondycyjne w domu, dzięki czemu będziecie mieli piękny, dobrze zbilansowany plan treningowy.
  • plan dla zabieganych POBIERZ TU wiele osób prosiło o plan, który zawiera tylko 3 treningi tygodniowo. Ułożyłam taki plan bazując na poziomie średniozaawansowanym.

LECIMY Z TEMATEM!

No dobra, macie plan działania, to teraz czekam na Wasze wykonanie! A jeszcze bardziej czekam na trasę i odliczam już dni do wspólnej zabawy na żywo 🙂 Będę podglądać Wasze relacje z treningów i kibicować, więc nie zdziwicie się jak w skrzynce na instagramie znajdziecie wiadomość ode mnie. Pamiętajcie tylko, żeby swoje relacje oznaczać: @codziennie_fit i @druzynaCF – wtedy jest większa szansa, że je zobaczę!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.