Plany treningoweWyzwania

WYZWANIE GETTING READY: RUSZ SIĘ! 🔥PLAN TRENINGOWY TYDZIEŃ 1.

Plan treningowy na wiosnę

Mam dobrą wiadomość: nie odpuszczamy! Nowy sezon się zbliża, a z nim – mam nadzieję, że wzrośnie Wasza chęć do ćwiczeń. Przygotowałam dla Was 21-dniowe wyzwanie GETTING READY! Czeka na Was plan treningowy na wiosnę w sześciu wersjach: możecie znaleźć taki, który pasuje do Was najbardziej i zacząć działać! Startujemy już w poniedziałek.

Wiosna, wiosna… tyle się na nią czekało i nagle patrzcie: JEST! A skoro tak, to warto byłoby utrzymać swoją motywację albo ją zdobyć . Nie tylko dla figury – chociaż wiem, że wiele z Was jest zmotywowanych przez widmo dżinsowych spodenek, które leżą w szafie. Ale też dla Waszego zdrowia i samopoczucia. Uwierzcie mi, że jak wpadniecie w treningową rutynę, to zupełnie inaczej człowiek zaczyna się postrzegać. Świat jest fajniejszy, widok w lustrze – milszy, ma się więcej energii i pomysłów w pracy. Spróbujcie!

GETTING READY: NOWY SEZON PRZED NAMI!

Już za niecałe 21 dni widzimy się na żywo w Waszych miastach na mojej trasie treningowej! Stwierdziłam więc, że wszystkim nam przyda się trochę motywacji i dyscypliny, żeby poczuć się pewniej, zostać w formie (lub zacząć nad nią pracować) i ruszyć się wiosennie. Z doświadczenia wiem, że wiele osób odpuszcza sobie widząc widmo majówki („ach, zacznę po majówce…” – znamy to?) zamiast po prostu wdrożyć się w rutynę i przestać ciągle zaczynać od nowa.

Tak naprawdę, nie jest istotne, czy ćwiczycie regularnie i jesteście turbo zmotywowani (pozdrawiam stałych członków drużyny CF!), czy też ciągle się borykacie z utrzymaniem regularności (uwierzcie mi: większość ludzi tak ma!). A może trafiliście tu przypadkiem, albo dopiero zaczynacie – wyzwanie GETTING READY będzie fajnym startem i motorem do działania!

Jeśli chcecie też utrzymać motywację i przeżyć naprawdę fajny dzień pełen inspiracji i dobrej energii, to przypominam, że już w majowe weekendy widzimy się na żywo! Strasznie się jaram, bo bilety schodzą jak ciepłe bułeczki! 😍 Zaklepcie swoje miejsce, żeby potem nie żałować, jak zobaczycie relacje z trasy! Szczegóły trasy i bilety znajdziecie TUTAJ.

NA TRASIE ODWIEDZĘ NASTĘPUJĄCE MIASTA:

Szczecin – 6 maja – kupisz bilet TU.
Poznań – 7 maja – kupisz bilet TU.
Warszawa – 13 maja – SOLD OUT.
Warszawa: drugi termin (jeszcze są bilety!) – 14 maja – – kupisz bilet TU (do 20.04 zniżka!)
Kraków – 20 maja – kupisz bilet TU.
Katowice – 21 maja – kupisz bilet TU.
Gdańsk – 27 maja – kupisz bilet TU.
Łódź – 28 maja – kupisz bilet TU.
WIELKI FINAŁ we Wrocławiu – 4 czerwca – kupisz bilet TU.

WYZWANIE GETTING READY: JAK TO DZIAŁA? PLAN TRENINGOWY NA WIOSNĘ

Plan treningowy na wiosnę
Fot. Kamil Majdański
 • Wyzwanie trwa równo 21 dni – 3 tygodnie i startuje w poniedziałek, 17 kwietnia. Nie wykluczam przedłużenia wyzwania, jeśli będzie duże zainteresowanie 😍
 • Plany są zaprojektowane tak, by można było „przeskakiwać” między poziomami. Jeśli więc w trakcie trwania wyzwania stwierdzicie, że jest za lekko/za ciężko – możecie wymienić plan.
 • Plany treningowe na następny tydzień będą ukazywały się w każdą niedzielę o 16:00 tutaj na blogu. Jeśli jesteście zapisani na mój newsletter, dostaniecie także info na maila!
 • Wyzwanie można powtarzać!
 • Treningi oznaczone w planie jako PREMIERA to nowe treningi, które będą pojawiały się na moim kanale YouTube w poniedziałki o 6:00 (chyba, że na planie widnieje inna informacja). Treningi LIVE to treningi na żywo o konkretnej godzinie. Pozostałe treningi są już dostępne na kanale i możecie je odnaleźć na playliście z wyzwania: KLIK. (dodam link wieczorem).

GETTING READY: PLAN TRENINGOWY NA WIOSNĘ TYDZIEŃ 1

Plan treningowy na wiosnę

Przygotowałam dla Was plany treningowe w SZEŚCIU wersjach. Wiem, jestem nienormalna. Ale chciałam, żeby nikt nie czuł się wykluczony! Tym sposobem oprócz planów podzielonych na stopień zaawansowania, mamy też plan dla biegaczy oraz dla osób ćwiczących na siłowni. I nowość: plan dla osób, które nie mają czasu.

 • plan dla początkujących: POBIERZ TU – sprawdzi się u osób, które dopiero zaczynają przygodę z ćwiczeniami lub wracają do treningów po przerwie czy kontuzji. Będzie też świetny dla wszystkich osób z dużą nadwagą, bo treningi zawarte w tym planie nie zawierają skakania ani ruchów mocno obciążających stawy. Kobiety w ciąży przed skorzystaniem z planu muszą skonsultować się ze swoim lekarzem, ponieważ mimo tego, że większość ruchów będzie dozwolona, treningi nie są rozpisane z myślą o ciężarnych i mogą zawierać także ćwiczenia, które nie są zalecane.
 • plan dla średniozaawansowanych POBIERZ TU – świetny dla osób, które już trochę ćwiczą, ale także dla ambitnych początkujących. Treningi z tego planu mają najwięcej modyfikacji i mogą być dopasowane do poziomu ćwiczącego.
 • plan dla zaawansowanych POBIERZ TU – plan dla osób, które ćwiczą przynajmniej od roku i mają bardzo dobrą technikę. Tym razem skupiłam się na tym, by osoby zaawansowane miały trochę większe wyzwanie – będzie więcej treningów siłowych jak i mocniejszych treningów z kanału.
 • plan dla biegaczy POBIERZ TU – plan dla osób chcących połączyć bieganie z ćwiczeniami w domu. Do wykonania planu warto mieć już poziom średniozaawansowany. Treningi w domu będą uzupełniać bieganie i pomagać w osiąganiu jeszcze lepszych wyników.
 • plan dla osób ćwiczących na siłowni POBIERZ TU – plan dla osób, które ćwiczą siłowo na siłowni. Do niego dołączyłam treningi kondycyjne w domu, dzięki czemu będziecie mieli piękny, dobrze zbilansowany plan treningowy.
 • plan dla zabieganych POBIERZ TU wiele osób prosiło o plan, który zawiera tylko 3 treningi tygodniowo. Ułożyłam taki plan bazując na poziomie średniozaawansowanym.

CZAS ZACZĄĆ DZIAŁAĆ!

To jak zwykle – czas zacząć działać! Startujemy w poniedziałek, ale jeśli czytacie ten wpis później – dołączcie w każdym momencie. Nie pozwólcie wymówkom przekonać Was, że skoro wyzwanie już ruszyło, to nie warto. WARTO! Zawsze warto – w końcu chodzi o Was.

Jeśli potrzebujecie więcej motywacji, koniecznie zaglądajcie na profile:

 • mój Instagram – codziennie możecie do mnie zajrzeć na stories i zmotywować się do działania,
 • Instagram Drużyny CF – jeśli chcecie poczuć się częścią naszej społeczności,
 • discord Drużyny CF – znajdziecie tu zarówno forum jak i czat, możecie poznać inne osoby z drużyny CF i porozmawiać na wszystkie tematy
 • Grupa na FB – tutaj też uzyskacie wsparcie i możecie zapytać o różne trapiące Was sprawy
 • w zakładce DIETA znajdziecie więcej porad jak dopasować żywienie do swoich celów

Wiem, że komentarze na blogach wymierają, ale jeśli wchodzicie w wyzwanie, dajcie mi znać jak się czujecie i jakie macie nastroje! Bojowe? Zmotywowane?

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.