TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING WALENTYNKOWY | TRENING W PARZE | FULL BODY | 35 MINUT | [WIDEO]

Walentynki to nie tylko okazja, żeby okazać miłość komuś, ale przede wszystkim – sobie. A czy jest coś lepszego niż trening, żeby ciało poczuło się lepiej? Dzisiaj mam dla Was zestaw specjalny: walentynkowy trening w parze lub solo! 35 minut ćwiczeń na całe ciało, które są mieszanką cardio i wzmacniania pozwolą Wam zrobić dobrą robotę w krótkim czasie i przy okazji fajnie się bawić!

Mam dla Was trening nagrany z jedną z dziewczyn z #druzynaCF – Andżeliką! Tym razem pokazujemy trening full body, zawierający zarówno elementy cardio jak i wzmacniania,. Zestaw możecie zrobić z kimś lub sami – zestaw zawiera modyfikacje do zrobienia solo lub w parze.

Myślę, że nie ma lepszego dnia niż Walentynki, żeby zrobić coś dla siebie. Ale też umówmy się – ten trenio możecie zrobić w każdym momencie i o każdej porze roku.
Warto potraktować ruch jako szczególny prezent – gwarantuję Wam, że ciało naprawdę bardzo się ucieszy, a Wy poczujecie się lepiej.

TRENING W PARZE | TRENING W PARACH – NA WALENTYNKI I NIE TYLKO!

DLA KOGO:  dla osób o różnym stopniu zaawansowania, głównie średniozaawansowanych, zaawansowanych i ambitnych początkujących
RODZAJ:  trening łączący cardio i wzmacnianie, trening ogólnorozwojowy, trening na całe ciało
CEL:   wzmocnienie całego ciała, poprawa kondycji, praca nad sylwetką, trening w parze
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, głównie średnia

DOŁĄCZ DO CODZIENNIE FIT FESTIWAL! JUZ 25 LUTEGO!

it Festiwal to dzień pełen motywacji, treningów i fit wiedzy od ekspertów – a to wszystko w zaciszu Twojego domu! Weź udział w najbardziej motywującym i inspirującym wydarzeniu online, które zostawi Cię z uczuciem dumy, satysfakcji i przede wszystkim – apetytem na więcej! Jeśli szukasz motywacji na 2023, chcesz potrenować w różny sposób i poszerzyć swoją wiedzę – nie ma na co czekać!
Rejestrację i wszystkie szczegóły znajdziesz TUTAJ.

POBIERZ PLANY TRENINGOWE NA LUTY I DZIAŁAJ!

Nie wiesz jak ułożyć treningi? To nie problem! Zerknij na te darmowe plany treningowe i zacznij działać ze mną i całą #druzynaCF w lutym!

plany treningowe darmowe

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.
Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK i INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.