TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING CARDIO WYPOĆ EMOCJE – CARDIO W DOMU

Powiedzmy to głośno: ludzie dzielą się na tych, którzy cardio lubią i którzy go nienawidzą – to jasne! Jednak niezależnie od tego, jak się czujemy – taki trening będzie świetny nie tylko dla naszej sylwetki i kondycji, ale też naszego zdrowia! Warto więc chociaż raz na jakiś czas wpleść cardio do naszego planu i zadbać o własną wydolność. Dlatego przygotowałam dla Was cardio w domu, któremu ciężko będzie się oprzeć: bez nudy, z dużym urozmaiceniem i przede wszystkim – szybko leci!

Ja jestem z tych, którzy cardio lubią – niezależnie od tego, czy jest to cardio w domu, na siłowni czy na sali fitness. Lubię pracować nad swoją kondycją i zdrowiem serducha – dlatego chcę do tego namówić też Was! Trening cardio to idealna propozycja nie tylko dla osób, które chcą schudnąć (a tak się przyjęło), ale dla wszystkich! Poprawiacie swoją wydolność, zmniejszacie ryzyko chorób serca, możecie wypocić negatywne emocje i popracować też nad swoją siłą… psychiczną. A dodatkowo spalamy sporo kalorii – więc każdy znajdzie naprawdę coś dla siebie!

CARDIO W DOMU – WYPOĆ EMOCJE

TRENING CARDIO WYPOĆ EMOCJE – to trening cardio w domu, który świetnie sprawdzi się jeśli chcemy poprawić kondycję, spalić trochę kalorii czy po prostu wypocić z siebie nadmiar emocji. Mieszanka ćwiczeń o różnej intensywności sprawia, że mocno popracujemy nad swoją wydolnością i formą.
DLA KOGO:  średniozaawansowanych i zaawansowanych,
RODZAJ:  trening cardio
CEL:   trening spalający, poprawa kondycji, poprawa wydolności, spalanie kalorii, wypocenie negatywnych emocji, zadbanie o zdrowie
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, wysoka i średnia

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.