TreningiZestawy ćwiczeń

JOGA START – JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH (I NIE TYLKO) [WIDEO]

Jeśli kiedykolwiek myśleliście o tym, żeby spróbować jogi – mam dobrą wiadomość: JOGA START będzie idealnym zestawem! Ten trening to świetna praktyka jogi dla początkujących, ale nie tylko – także dla osób, które już miały styczność z jogą, ale chcą poćwiczyć w domowym zaciszu i popracować nad swoim ciałem.

Nigdy nie sądziłam, że na moim kanale pojawi się joga – a jednak! Aby dostarczyć Wam profesjonalny zestaw, do współpracy zaprosiłam Magdę ze studia Siódme Poty Wrocław, która ułożyła i przeprowadziła dla nas ogólną praktykę. Zestaw idealny dla początkujących, którzy chcieliby zacząć przygodę z jogą, ale także dla każdego, kto chciałby poprawić swoją technikę asan i interesuje go joga w domu.

JOGA START – JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH, JOGA W DOMU

JOGA START – to praktyka, która będzie idealna zarówno jako joga dla początkujących – ale nie tylko. Sprawdzi się też dla każdego, kto ma ochotę poćwiczyć jogę w domu – niezależnie od poziomu zaawansowania. Urozmaicony zestaw, który jednocześnie trochę nas porozciąga, jak i wzmocni oraz pokaże prawidłowo podstawowe jogowe pozycje.
DLA KOGO:  wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania
RODZAJ:  joga
CEL:   poprawa zakresów ruchu i mobilności, wzmocnienie ciała, rozciąganie
INTENSYWNOŚĆ:  niska

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.