Plany treningowe

WYZWANIE #NIEMARNUJWAKACJI – PLAN TRENINGOWY TYDZIEŃ 1

Zaczynamy pierwszy tydzień naszego wyzwania – sprawdźcie plany treningowe!

Nasze wyzwanie ma przede wszystkim zmobilizować Was do działania w lato – nie o to przecież chodzi, żeby ciągle odpuszczać, ale żeby nawet w wakacyjne dni znaleźć jakąś aktywną rutynę!

Każdy plan zaplanowany jest na 3 lub 5 dni treningowych. Jeśli chcecie realizować 3 dni – nie robicie treningów oznaczonych dodatkowy. Jeśli chcecie robić 5-dniowy plan treningowy – robicie wszystkie treningi z planu. Proste! Będę czekała na Wasze relacje i liczę na to, że razem zmotywujemy kolejne osoby!

NOWOŚĆ – to treningi, które ukazują się w poniedziałki na moim kanale. Jeśli nie możecie na nie poczekać, zróbcie trening ZASTĘPCZY.

Szczegóły wyzwania znajdziecie TUTAJ. Pamiętajcie, żeby się zapisać do wyzwania mailowo, jeśli jeszcze nie jesteście zapisani na newsletter Codziennie Fit – wtedy na Waszego maila przyjdzie kalendarz do druku oraz plansza bingo z mini-zadaniami!

.

A teraz czas na plan treningowy. Plany treningowe na kolejne tygodnie wyzwania będą ukazywały się w zakładce WYZWANIE #NIEMARNUJWAKACJI.

OSOBY MEGA POCZĄTKUJĄCE, BEZ KONDYCJI, Z DUŻĄ NADWAGĄ:

Dzień 1: Starter 4
Dzień 2: dodatkowy Debiut
Dzień 3: Starter 2
Dzień 4: dzień wolny
Dzień 5: Cardio Starter 1
Dzień 6: dodatkowy Express rozciąganie & mobility
Dzień 7: dzień wolny

OSOBY ŚREDNIO-ZAAWANSOWANE I AMBITNI POCZĄTKUJĄCY

Dzień 1: NOWOŚĆ: CARDIO FULL BODY lub Express Trening
Dzień 2: dodatkowy Dobry start
Dzień 3: Trening z hantlami lub Fit Forma
Dzień 4: dzień wolny
Dzień 5: Total HIIT
Dzień 6: dodatkowy Express rozciąganie i mobility 2
Dzień 7: dzień wolny

OSOBY ZAAWANSOWANE

Dzień 1: NOWOŚĆ: CARDIO FULL BODY lub Fit Sylwetka
Dzień 2: dodatkowy Trening spalający 2 – cardio i rzeźba
Dzień 3: Trening z hantlami lub Fit Forma
Dzień 4: dzień wolny
Dzień 5: Interwały + brzuch
Dzień 6: dodatkowy Express rozciąganie i mobility 2
Dzień 7: dzień wolny

DO DZIEŁA!

Czas zacząć działać! Czekam na meldunki – czy w komentarzach pod planem, na naszej grupie na FB (tutaj) czy w Waszych postach i relacjach na Instagramie – pamiętajcie, żeby oznaczyć je: #druzynaCF #niemarnujwakacji @codziennie_fit – dzięki temu je zobaczę!

Czekam też na relacje z wykreślania bingo – jestem ciekawa, kto pierwszy zrobi 5 zadań! Relacjonujcie też swoje postępy, bo być może dla wytrwałych będzie jakaś nagroda 🙂 Zobaczymy!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.