TreningiZestawy ćwiczeń

DOBRY START – IDEALNY TRENING NA POCZĄTEK ROKU! [WIDEO]

Nie wiesz jak zacząć nowy rok? Proszę bardzo, ułatwię Ci zadanie – mam dla Ciebie idealny noworoczny trening, który pozwoli Ci z odpowiednią pompą zacząć 2021. I mam na nim balony!

Co to za trening?

DOBRY START – to idealny, noworoczny trening, który pozwoli Ci w odpowiedni sposób zacząć nowy rok, nowy miesiąc czy tydzień. Odpowiednia kompozycja ćwiczeń sprawi, że ćwiczymy całe ciało, jednocześnie robiąc cardio jak i wzmacniając mięśnie. A to wszystko w karnawałowym klimacie wśród balonów 🙂
DLA KOGO: dla zaawansowanych, średnio-zaawansowanych, ambitnych początkujących
RODZAJ:  mieszany trening zawierający zarówno elementy cardio jak i wzmacniania
CEL:  poprawa kondycji, spalanie kalorii, wzmocnienie mięśni, modelowanie sylwetki, ujędrnienie ciała, praca nad całym ciałem, lepsza sprawność
INTENSYWNOŚĆ: zmienna zależnie od bloku

DOŁĄCZ DO WYZWANIA NOWOROCZNEGO!

Już 4 stycznia w poniedziałek ruszamy z wyzwaniem treningowym na nowy rok! Wszystkie szczegóły pojawią się na blogu 3 stycznia. Jeśli nie chcesz przegapić startu wyzwania – zapisz się na newsletter:

.

NIE PRZEGAP NOWYCH TRENINGÓW!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.