Trening na dziś

#WYZWANIEFITMAS – DZIEŃ 14

I kolejny poniedziałek naszego wyzwania przed nami!

RANY BOSKIE, JAK TO SZYBKO LECI! Czuję się przerażona tym, jak szybko ten grudzień zasuwa! Nie jestem na to wszystko gotowa 😀 Cieszę się jednak, że mimo wchodzenia powoli w tydzień nr 3, dalej tyle osób się nie poddaje – cieszę się! Czasami się zastanawiam, czy nie za bardzo staram się w grudniu, gdzie tyle osób odpuszcza, ale Wy dajecie mi odczuć, że moja praca nie idzie na marne. 🙂

TRENING NA DZIŚ

Osoby mega początkujące / wracające po chorobie / z dużą nadwagą / nie mające kondycji:

Tydzień zaczynamy naszym Starterem! Pozwoli Wam popracować nad całym ciałem. Jestem też ciekawa, czy poczujecie różnicę w porównaniu z pierwszym tygodniem – może będzie łatwiej? Dajcie koniecznie znać!

PS Nie martwcie się, że omija Was nowy trening – nadrobicie go już jutro 🙂

Ambitni początkujący i osoby średnio-zaawansowane:

Dzisiaj pierwszy raz w historii tego wyzwania – dwa treningi! Zanim przystąpicie do działania, ważna uwaga: nie musicie robić rozgrzewki przy drugim treningu!

Kolejność ma znaczenie. Na pierwszy ogień – dzisiejsza świeżynka na kanale:

A następnie na podbicie aktywności – Błyskawica:

Osoby zaawansowane:

Dzisiaj macie dwa treningi. Tak jak w przypadku średniozaawansowanych, robimy rozgrzewkę tylko w jednym treningu (pierwszym). Kolejność ma znaczenie.

Na pierwszy ogień:

I następnie:

Jeśli nie macie czasu, zalecam zrobienie zestawu ze średnio-zaawansowanych – jest krótszy!

JAK WRAŻENIA PO DWÓCH TYGODNIACH?

A teraz uwaga – czekam na SPOWIEDŹ – jak wrażenia po pierwszych dwóch tygodniach? Dajecie radę, robicie mniej, a może czujecie niedosyt? Będę dzisiaj czekać na Wasze komentarze – zawsze czytam wszystkie, chociaż ostatnio nie odpowiadam tak regularnie – ale czasami już nie starcza mi doby. Wiedzcie jednak, że wszystkie czytam i staram się też kiedy tylko mogę odpowiadać 🙂

Życzę Wam wspaniałego tygodnia!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.