Trening na dziś

Wyzwanie wiosenne: dzień 4

Jeśli jesteście zmęczeni, jest nadzieja – w czwartym dniu naszego wyzwania czeka na Was coś lżejszego!

Ok, w porządku. Wiem, że niektórzy mogą być zmęczeni. Mam jednak dla Was promyczek nadziei – dzisiejszy trening jest krótki i przyjemny. A jutro będzie wolne, ale i tak zachęcam Was na wejście na bloga i do kategorii wyzwania, bo przygotuję małą alternatywę dla najbardziej aktywnych i propozycję przepisu – jak zawsze 🙂

TRENING NA DZIŚ

Dzisiejszy trening ładnie ujędrni i wysmukli Wasze ciało – dzięki odpowiednim ruchom i liczbie powtórzeń fajnie wzmacnia mięśnie, jednocześnie ich nadmiernie nie rozbudowując. Dajcie znać, czy Wam się podobało. Ja bardzo lubię ten trening.

PRZEPIS NA DZIŚ

Skoro nowy tydzień przed nami, to dziś dla Was mam propozycję dania, które świetnie sprawdzi się w lunchboxie w szkole i pracy. Smakuje wszystkim, łatwo się robi i jest proste w przygotowaniu 🙂 Można spożywać na zimno – sałatka z komosą i brokułami!

PRZEPIS ZNAJDZIECIE TUTAJ

Dziękuję Wam za tak liczne branie udziału w wyzwaniu 🙂 Mam podgląd w statystyki i w wyzwaniu bierze udział dużo więcej osób, niż w grudniu! Mega się z tego cieszę 🙂 Jesteście super i nawet jak Wam coś nie wychodzi, to pamiętajcie – ważne, żeby iść do przodu, a potyka się każdy.

Buziaki!

Marta

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.