• Szukaj

Śmiech i masa spalonych kalorii – Codziennie Fit Tour WROCŁAW & SZCZECIN [FOTORELACJA]

Dużo śmiechu, jeszcze więcej spalonych kalorii i przybitych piąteczek – zobaczcie, jak wyglądały nasze wspólne treningi we Wrocławiu i Szczecinie!

To miał być ostatni weekend naszej  trasy treningowej… a okazało się, że będzie przedostatni. Bardzo miło mi ogłosić, że trasa Codziennie Fit Tour powered by PUMA została przedłużona o dwa miasta: Poznań i Warszawę! Bilety są już dostępne i możecie je kupić TUTAJ.

CODZIENNIE FIT TOUR POWERED BY PUMA – WROCŁAW & SZCZECIN

Kolejny wspaniały weekend z Wami już za mną. 🙂 Dziękuję Wam bardzo za wszystkie rozmowy, piąteczki, żarty i miłe słowa. To daje naprawdę dużego kopa do działania i sprawia, że aż chce się działać, robić i tworzyć dalej. 🙂

Zarówno Wrocław jak i Szczecin były dla mnie szczególne i trochę bardziej stresujące – we Wrocławiu ze względu na obecność moich przyjaciół i znajomych,  a w Szczecinie ze względu na obecność mojego brata i bratanic. 🙂

Prowadzenie treningu czy wykładu przed osobami, które znasz i kochasz jest chyba najtrudniejsze! Nie mam oporów, żeby nadawać jak radio do obcych, ale szczerze Wam powiem, że w tym wypadku obecność bliskich dostarczyła mi lekkiej tremy 🙂

Na rejestracji uczestnicy odebrali swoje pakiety i bransoletki – do wyboru różowa lub czarna – i mogli ruszać na rozgrzewkę. W pakietach oczywiście były prezenty od partnerów wydarzenia –  PumaOneDayMoreOlimp Sport NutritionBodyboomSonkoStaropolska

Treningi jak zwykle rozpoczęły się rozgrzewką z innymi instruktorkami – we Wrocławiu była to Marzena z Cityfit, a w Szczecinie Amelia – możecie ją znaleźć tutaj.

Po rozgrzewce – chwila przerwy na ochłonięcie, szybkie uzupełnienie kalorii przekąskami i za chwilę zaczął się już mój trening. W każdym mieście trening trwa godzinę i zawiera elementy cardio i wzmacniania, a na koniec – rozciąganie. Zazwyczaj pokazuję wersje łatwiejsze i trudniejsze, żeby każdy mógł sobie poradzić i mieć wycisk odpowiedni do swoich możliwości.

Po treningu chwila odpoczynku, a następnie wykład. Na każdym z nich staram się poruszać najważniejsze – moim zdaniem – elementy zdrowego trybu życia.

I jak zwykle – nie poradzilibyśmy sobie bez naszych cudownych ambasadorek!

WIDEORELACJA

Zobaczcie też vloga, którego nagrałam w tych dwóch miastach:

A teraz zapraszam Was do obejrzenia pełnej relacji – jak zwykle przygotowanej przez Agatę Matulkę z Fotografia dla biznesu. Aby zobaczyć zdjęcia w galerii dokładniej, wystarczy na nie kliknąć – powiększą się. 🙂

WROCŁAW

Pod tym linkiem znajdziecie zdjęcia indywidualne, robione przez Agatę na końcu.

SZCZECIN

Pod tym linkiem znajdziecie zdjęcia indywidualne, robione przez Agatę na końcu.

Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za obecność i mam nadzieję, że z niektórymi z Was zobaczę się już po świętach – w Poznaniu i Warszawie! Więcej informacji tutaj: KLIK.

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!