Ruch

Jak wygląda mój trening na siłowni?

Wiem, że wielu z Was interesuje, jak dokładnie wygląda mój trening na siłowni. Już nie raz czytałam prośby o pokazanie takiego treningu – nareszcie jest! Specjalnie dla Was nagrałam wideo z moim typowym treningiem razem z omówieniem wszystkich ćwiczeń.

 Tak jak Wam powiem w poniższym filmiku, jestem wielką zwolenniczką treningu funkcjonalnego, stąd trening, który pokażę, będzie się opierał na ćwiczeniach wielostawowych i z różnym sprzętem. Ale! Ćwiczę także na maszynach, ze sztangą i z hantlami – pewnie w kolejnych odcinkach tej serii będzie to widać :). Jeśli macie jakieś pytania – dajcie znać w komentarzach! I koniecznie mi napiszcie, czy Wam się tego typu cykl podoba?

Kamerkę sportową, o której mówiłam w filmie, znajdziecie TUTAJ i TUTAJ.

HEJ!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

 

Wideo powstało we współpracy z marką EZVIZ.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.