Zdrowa dieta

Zdrowe zamienniki – infografika

Diabeł tkwi w szczegółach – szkoda tylko, że ludzie o tym zapominają. Ta infografika udowodni wam, że czasami wystarczy tylko zwrócić uwagę na kilka detali, żeby zawsze wybierać zdrowy, lekki i niskokaloryczny posiłek.

Wbrew pozorom, zamiana fast-foodów i innego ciężkiego jedzenia na coś zdrowszego i lekkiego wcale nie musi być trudna, skomplikowana i mniej smaczna. Z tą listą zdrowych zamienników na pewno łatwiej będzie wam zamówić sobie jedzenie na wynos, a całą sprawę ułatwi filtr FIT, który znajdziecie na PizzaPortal.pl. Wystarczy, że podczas szukania zaznaczycie filtr FIT, a strona pokaże wam restauracje z waszej najbliższej okolicy, które mają w swoim menu przynajmniej trzy dania FIT.

pizzaportal (1)

Mam nadzieję, że ta infografika przyda się Wam przy następnym wyborze zamówienia na wynos. 🙂 Czasami małe zmiany – zamiana coli na wodę, białego pszennego chleba na razowy czy kawałka pizzy na tortillę – całkowicie wystarczą, by zamienić posiłek na zdrowe, odżywcze danie, za które dziękować ci będą nie tylko twoje kubki smakowe, ale także twój organizm. 🙂

Warto też zajrzeć na blog PizzaPortal.pl, bo razem z filtrem FIT pojawiła się jeszcze jedna rzecz: wywiady z restauratorami na temat kuchni FIT – KLIK. To powinno zaciekawić każdego, kto interesuje się zdrowym odżywianiem. 🙂

Wpis powstał we współpracy z PizzaPortal.pl

 

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.