• Szukaj

Oryginalne, motywacyjne tapety na pulpit do pobrania!

Nie ukrywajmy – motywacja nie zawsze przychodzi łatwo. Czasami potrzebny nam kopniak w tyłek. Do tego świetnie nadają się tapety na pulpit, bo włączając kompa nieświadomie po raz kolejny czytasz inspirujące hasło… i już nie możesz powiedzieć, że znów zapomniałaś poćwiczyć!

Wiecie, wbrew pozorom znalezienie ładnych, motywujących tapet na pulpit to nie lada sztuka. Czy w internecie jest ich mnóstwo? Tak. A czy wszystkie są ładne? Oczywiście, że nie! Ale nie martwcie się – poświęciłam trochę czasu i zrobiłam własnoręczne tapety na pulpit z motywacjami do ćwiczeń i zdrowego trybu życia. Mam nadzieję, że się Wam spodobają – jeśli tak, dajcie znać.

No to co? Zaczynamy! Jak klikniecie wybraną tapetę, pojawi się Wam w większej wersji – klikamy prawym przyciskiem myszki i „zapisz grafikę”. 

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!