• Szukaj

Jak szybko i zdrowo schudnąć? [WIDEO]


Jednym z najczęstszych pytań, jakie dostaję jest – jak szybko schudnąć i jednocześnie zadbać o to, żeby ten proces był zdrowy?

Nagrałam dla was krótkie wideo z poradami. Są to podstawowe podstawy, wierzchołek góry lodowej. Wiem, że sporo osób doskonale zdaje sobie z tych reguł sprawę, ale liczba wiadomości z tym pytaniem uświadomiła mi, że nie wszyscy wiedzą, jak powinien wyglądać zdrowy proces odchudzania.

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ?

W swoich filmach staram się stosować prosty język – dajcie mi znać, czy wolicie w ten sposób, czy też mam używać bardziej naukowej nomenklatury. Wydaje mi się to niepotrzebne, chciałabym dotrzeć swoimi treściami także do najmłodszych dziewczynek, które wyszukują takie tematy w sieci… ale oczywiście liczy się dla mnie wasze zdanie i będę brała je pod uwagę.

Trudno w tak krótkim filmiku zawrzeć wszystkie rady i reguły, dlatego jest to forma bardzo skrócona i prosta, myślę jednak, że na początek na pewno się komuś przyda.

Miłego dnia!

Zapraszam na mój snapchat (codzienniefit), instagram i facebook.

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!