WideoZdrowy lifestyle

Jak szybko i zdrowo schudnąć? [WIDEO]

Jednym z najczęstszych pytań, jakie dostaję jest – jak szybko schudnąć i jednocześnie zadbać o to, żeby ten proces był zdrowy?

Nagrałam dla was krótkie wideo z poradami. Są to podstawowe podstawy, wierzchołek góry lodowej. Wiem, że sporo osób doskonale zdaje sobie z tych reguł sprawę, ale liczba wiadomości z tym pytaniem uświadomiła mi, że nie wszyscy wiedzą, jak powinien wyglądać zdrowy proces odchudzania.

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ?

W swoich filmach staram się stosować prosty język – dajcie mi znać, czy wolicie w ten sposób, czy też mam używać bardziej naukowej nomenklatury. Wydaje mi się to niepotrzebne, chciałabym dotrzeć swoimi treściami także do najmłodszych dziewczynek, które wyszukują takie tematy w sieci… ale oczywiście liczy się dla mnie wasze zdanie i będę brała je pod uwagę.

Trudno w tak krótkim filmiku zawrzeć wszystkie rady i reguły, dlatego jest to forma bardzo skrócona i prosta, myślę jednak, że na początek na pewno się komuś przyda.

Miłego dnia!

Zapraszam na mój snapchat (codzienniefit), instagram i facebook.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.