TreningiZestawy ćwiczeń

FITMAS SHAPE – TRENING SIŁOWY W DOMU | Z HANTLAMI | NA CAŁE CIAŁO [40 MIN.]

Czas na trening siłowy z hantlami w świątecznej atmosferze – tego jeszcze nie było i jestem przekonana, że pokochacie ten zestaw! Przygotujcie się na świąteczną dawkę pozytywnej energii i wypróbujcie ten zestaw, który nie tylko wzmocni ciało, ale również zmotywuje do działania i poprawi humor!

Ten trening wykonasz zarówno w domu, jak i na siłowni. To idealna opcja dla tych, którzy chcą wzmocnić całe ciało, popracować nad masą mięśniową i ujędrnić sylwetkę, unikając jednocześnie skakania i tupania – bo ten zestaw jest bez cardio!.

FITMAS SHAPE – TRENING SIŁOWY Z HANTLAMI W DOMU

Na treningu potrzebne są dwie pary hantli: cięższe na dół ciała i lżejsze na górę ciała. Sugeruję przynajmniej 4/5 kg na dół ciała i min. 3 kg na górę ciała. Oczywiście jak najbardziej możesz trenować z większym czy mniejszym ciężarem.

FITMAS SHAPE – to trening siłowy z hantlami. W 40 minut przećwiczymy dokładnie całe ciało, a wprowadzenie nowych ćwiczeń sprawi, że na pewno nie będziecie się nudzić podczas wykonywania tego zestawu! I dodatkowo – jest to trening bez cardio i skakania.
DLA KOGO:  zaawansowanych i średniozaawansowanych – trudność treningu zmieniamy doborem ciężaru hantli
RODZAJ:  trening siłowy, z hantlami
CEL:   wzmocnienie całego ciała, ujędrnienie i modelowanie sylwetki, praca nad masą mięśniową
INTENSYWNOŚĆ:  głównie niska

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

DOŁĄCZ DO WYZWANIA FITMAS!

Trwa właśnie najsłodsze wyzwanie w tym roku – świąteczne wyzwanie treningowe FITMAS! Jeśli jeszcze nie bierzesz w nim udziału – koniecznie dołącz:

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.