TreningiZestawy ćwiczeń

Mocny trening w domu – BOOTCAMP! | Cardio & wzmacnianie [WIDEO]

Jeśli chcielibyście w 40 minut zaliczyć konkretny, mocny trening w domu, który jednocześnie dostarczy Wam odpowiedniej dawki cardio, wzmacniania, a na dodatek posypie to odrobiną interwałów – to mam coś właśnie dla Was! Przed Wami kolejny trening z mojej serii BOOTCAMP – treningów, które mają w sobie wszystko i do których nic już nie musisz dodawać!

Skąd w ogóle pomysł na nazwę Bootcamp? Początkowo była to nazwa zarezerwowana na system treningów wojskowych, jednak po jakimś czasie zaczęła być używana także w fitnessie na nazwania ogólnorozwojowych, intensywnych treningów. Mi ta nazwa z kolei kojarzy się z konkretnym, wymagającym, ale satysfakcjonującym wyciskiem i dlatego stwierdziłam, że właśnie w tym kierunku stworzę nową serię treningów i nazwę ją właśnie bootcamp. Jeśli więc macie ochotę na mocny trening w domu, to bootcamp będzie do tego idealny!

TRENING BOOTCAMP – MOCNY TRENING W DOMU

TRENING BOOTCAMP –  jeden z najefektywniejszych sposobów na trening – zestaw o zmiennej intensywności, w trakcie którego mamy zarówno elementy cardio, wzmacniania i interwałów. Świetny dla wszystkich, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoją sprawność i sylwetkę, a jednocześnie zrobić to w krótkim czasie – ten konkretny trening ma tylko 40 minut!
DLA KOGO:  średniozaawansowanych i zaawansowanych
RODZAJ:  trening ogólnorozwojowy o zmiennej intensywności
CEL:   poprawa wydolności, spalanie, ujędrnienie i modelowanie ciała, wzmocnienie mięśni, poprawa wyglądu sylwetki, poprawa sprawności
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, głównie średnia i wysoka

DOŁĄCZ DO WYZWANIA!

Obecnie ruszyło nasze wakacyjne wyzwanie Letnia Forma! Pobierz kalendarz do druku, zerknij na plan treningowy i działaj razem z nami! Wszystkie szczegóły znajdziesz we wpisie o wyzwaniu, dostępnym TUTAJ.

Fot. J. Janecki

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.