Trening na dziś

#WITAJLATO DZIEŃ 2

Czas na drugi dzień naszego wyzwania – dzisiaj zajmiemy się całym ciałem!

Zabawne – pierwszy raz tworzę plan treningowy i wyzwanie sprawdzając co chwila pogodę 🙂 Dzisiaj jeszcze w niektórych miastach jest cieplej, w innych już nastąpiło ochłodzenie, dlatego wybierzemy bezpieczną opcję dla każdego wariantu pogodowego – i czeka nas wzmacnianie i modelowanie całego ciała!

OSOBY MEGA POCZĄTKUJĄCE

Dla osób mega początkujących wzmacnianie całego ciała jest równie ważne, co budowanie kondycji – trudno będzie przejść Wam dalej, jeśli ciało nie będzie na to przygotowane. Starajcie się w tym treningu nie tyle skupiać się na szybkości, co na dokładności – uczymy się techniki i staramy się poczuć mięśnie:

OSOBY ŚREDNIOZAAWANSOWANE I AMBITNI POCZĄTKUJĄCY

Mam dzisiaj dla Was dwie opcje do wyboru:

jeśli mamy hantle:

jeśli nie mamy hantli:

OSOBY ZAAWANSOWANE

Jeśli mamy hantle:

Jeśli nie mamy hantli:

Dzisiejsze treningi mają wzmocnić całe Wasze ciało, ale też nauczyć Was słuchania go! Spróbujcie wykonać każde ćwiczenie perfekcyjnie (na miarę Waszych możliwości) i skupić się w pełni na tym, co czują Wasze mięśnie. A jeśli prognoza pogoda się sprawdzi – jutro czeka nas podkręcenie tempa 😀

Przeglądam relacje i jestem z Was bardzo dumna 🙂 Oby tak dalej, to naprawdę tylko siedem dni!

Pamiętajcie: jeśli wrzucacie jakieś zdjęcia lub relacje z wyzwania na Instagram, pamiętaj, żeby oznaczyć je: #druzynaCF #witajlato @codziennie_fit – dzięki temu je zobaczę i będę mogła udostępnić Wasze materiały dalej, żeby zmotywować innych! <3

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.