Ruch

Trening w domu a sprzęt. Co warto mieć?

Trening w domu można wykonywać praktycznie bez niczego: wystarczy strój sportowy i buty. Warto jednak pamiętać, że dodatkowe akcesoria mogą poprawić efektywność ćwiczeń, urozmaicić trening, pokonać rutynę… albo po prostu uprzyjemnić nam ruszanie się. Dlatego dzisiaj pokażę Wam moje ulubione akcesoria – oto poradnik na co warto zwrócić uwagę, jeśli chcecie wyposażyć swoją „domową siłownię”!

Przygotowałam dla Was film, w którym pokazuję Wam sprzęty, których najchętniej używam – zaczynając od maty, a na hantlach i rollerze kończąc. Mam nadzieję, że taka forma poradnika przypadnie Wam do gustu.

Jestem też ciekawa, jakie Wy sprzęty macie w domu? Chętnie się dowiem, bo może dzięki temu zdecyduję się na nagranie treningu z konkretnymi akcesoriami. Dajcie proszę znać w komentarzach 🙂

NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ NOWYCH TRENINGÓW?

Żeby być na bieżąco z moimi filmami – zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu nie przegapicie żadnej informacji o nowych treningach oraz moich innych filmach. Poza tym – będzie mi bardzo miło!

Jeśli szukacie treningów – znajdziecie je tutaj: zestawy treningowe.

A jeśli macie ochotę na zdrowe potrawy, to na blogu jest także sporo przepisów: przepisy Codziennie Fit.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.