Wyzwanie #FITDOŚWIĄT

#FITDOŚWIĄT – DZIEŃ 1.

Witam Was 1 grudnia – w pierwszy dzień naszego świątecznego wyzwania! Mam nadzieję, że w Wigilię będziemy bardzo zadowoleni z naszych postępów i wytrwałości w treningach!

Wiem, że wyzwanie zaczyna się nietypowo – bo w niedzielę – ale za to pierwszego dnia miesiąca, wiec nie ma co czekać na poniedziałek!

Jeśli nie wiesz o chodzi, zobacz TUTAJ – opisałam wszystkie zasady wyzwania.

Mam nadzieję, że to grudniowe wyzwanie pozwoli nam nie tylko być w formie, ale też… odliczać do świąt 🙂 Taki jest mój zamysł – żeby w fajnej atmosferze przywitać święta 🙂

Z tego powodu chciałabym też wrzucać na mój kanał na YouTube vlogi „vlogmas” – czyli urywki moich codziennych dni, tematy fit a to wszystko ze świąteczną atmosferą 🙂 Jeśli jesteście ciekawi, to zasubskrybujcie mój kanał TU.

TRENING NA DZIŚ

Ponieważ dzisiejszy dzień to prawdziwy start, więc na rozgrzewkę mam dla Was właśnie taką rozgrzewającą, „startową” propozycję, żeby się trochę obudzić i zmotywować, a jednocześnie – zacząć ten pierwszy dzień łagodnie 🙂

Osoby początkujące:

Osoby zaawansowane:

#FITDOŚWIĄT – JESTEŚ Z NAMI?

Bardzo się cieszę na te wyzwanie! 🙂 Mam nadzieję, że Wy też – jestem przekonana, że będziemy się razem dobrze bawić! Czekam na Wasze meldunki i widzimy się jutro!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.