TreningiZestawy ćwiczeń

BŁYSKAWICA – intensywny trening w 15 minut. Koniec wymówek!

Nie masz czasu na trening? A masz piętnaście minut? To doskonale się składa, bo tyle trwa BŁYSKAWICA – nowy, ekspresowy trening dla osób, które nie mają czasu!

Czasami naprawdę nie jesteśmy w stanie wcisnąć zwykłego treningu w plan dnia – i bywa, że ta sytuacja powtarza się przez kilka a nawet kilkanaście dni z rzędu. A czasami mamy po prostu Dzień Naleśnika i nie chce nam się robić długiego treningu: i to też jest w porządku!

Na takie momenty przygotowałam dla Was ekspresowy trening, który stara się wycisnąć jak najwięcej z kwadransa. Będziecie zadowoleni – to bardzo ciekawy, urozmaicony zestaw ćwiczeń… no i trwa tylko piętnaście minut!

Trening przygotowałam wspólnie z marką Sonko.

BŁYSKAWICA – TRENING W 15 MINUT

Co to za trening?

Błyskawica to bardzo krótki, intensywny trening angażujący całe ciało, idealny dla osób, które nie mają czasu. Łączy wzmacnianie z wysoką intensywnością. Jest tak zoptymalizowany, by jak najwięcej wycisnąć z tych piętnastu minut.

DLA KOGO:  osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych, oraz ambitnych początkujących
RODZAJ:  trening o dużej intensywności
CEL:   szybki trening, kiedy nie mamy czasu
INTENSYWNOŚĆ:  średnia i wysoka

A jeśli chcecie więcej informacji o zdrowym trybie życia to koniecznie wejdźcie na portal znamizdrowo.pl – znajdziecie tam miedzy innymi moje artykuły.

MASZ „MOTYWATOR”?

Jeśli masz moją książkę „Motywator”, możesz użyć tego treningu w planie treningowym:
W planie dla początkujących:

  • od tygodnia 5 jako trening dodatkowy w dzień treningowy lub w dzień wolny

W planie dla zaawansowanych:

  • w dowolnym dniu jako trening dodatkowy

Moją książkę dostaniesz TUTAJ.

NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ NOWYCH TRENINGÓW?

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Wszystkie darmowe zestawy treningowe znajdziesz tu: zestawy treningowe.
A w tym miejscu znajdziesz przepisy na zdrowe dania: przepisy Codziennie Fit.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

BUTELKI I NAKLEJKI MOTYWACYJNE – JUŻ DOSTĘPNE! <3

Mam też dla Was super wiadomość – na moim sklepie Codziennie Fit dostępne są już butelki filtrujące z naszym znakiem Codziennie Fit i naklejki motywujące, które świetnie sprawdzą się do kalendarzy, planerów, planów treningowych czy na zeszyty, laptopy albo tablice motywacyjne.

Jest nawet naklejka z moją kotką Nitką 🙂 Ze Sznurkiem nie ma, bo kiedy naklejki powstawały, jeszcze nie wiedzieliśmy, że będzie w naszej rodzince 🙂

Możecie zresztą zobaczyć sami: KLIK

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.