Wyzwanie #LATOZMARTĄ - 21 dniWyzwanie 21 dni fit

Wyzwanie #latozmarta – dzień 8

Gotowi na kolejny tydzień zmagań? 1/3 wyzwania już za nami – do dzieła!

Dzieeeeeeń dobry! Przed nami kolejny tydzień naszego wyzwania – jeśli dotrwaliście do tego momentu, to możecie sobie przybić piątkę, bo naprawdę nie jest to znowu takie łatwe. Z mojego doświadczenia i obserwacji wynika, że wszelkie wyzwania cieszą się popularnością przez pierwsze trzy dni, a potem ludzie po prostu odpuszczają… Ale skoro jesteś na dzisiejszym zadaniu, to nawet jeśli zdarzyły Ci się jakieś potknięcia, wróciłeś -i to się chwali!

W nadchodzący tydzień wejdziemy sobie spokojnie, ale konkretnie. Bo kto nam zabroni?

WYZWANIE #LATOZMARTA – DZIEŃ 8

Mam nadzieję, że wypoczęliście w weekend i wykorzystaliście wczorajszy dzień na jakąś aktywną regenerację. Dzisiejszy trening potraktujcie jako wprowadzenie do naszego tygodnia – jutro mam dla Was coś odmiennego <3

Osoby początkujące:

Osoby zaawansowane (oraz początkujący czujący się na siłach):

PYTANIE NA DZIŚ: CO SĄDZICIE?

Dzisiaj chciałabym usłyszeć, jakie macie myśli po całym tygodniu wyzwania 🙂 Czy podoba Wam się udział, czy wolelibyście trochę mniej intensywnie, a może bardziej? I oczywiście: jak poszedł dzisiejszy trening?

Ja cały dzień spędzę w pracy – robimy zdjęcia i materiały do kolejnego wielkiego wyzwania, które ruszy na jesień. Przygotowujemy nowe treningi… i będzie naprawdę ciekawie. Jak więc widzicie, lecę na dwa fronty 😀 Mam nadzieję, że to przeżyję! 🙂

Miłego dnia, kochani!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.