Ruch

Siłownia: aeroby, cardio, interwały. Co to jest i jak je zrobić na maszynach?

Ludzie ciągle mówią: robię cardio, idę na aeroby, dzisiaj znów interwały. Co to jednak w ogóle znaczy? Jak rozróżnić te rodzaje wysiłków i dopasować do swojego celu. No i poza tym: jak do tego wykorzystać maszyny na siłowni? W dzisiejszym poradniku wyjaśnię Wam wszystko, co musicie wiedzieć!

Wiem, wiem – bardzo długo czekaliście na kolejny odcinek z serii o siłowni.  Ale już jest 🙂 

Tym razem postanowiłam poruszać temat, z którym mnóóóóóstwo osób ma problem: rozróżnienie czym są aeroby, cardio, interwały, kiedy należy je robić, jak wykorzystać do tego sprzęt na siłowni i jak go ustawić. Mam nadzieję, że ten film będzie dla Was przydatny i że trochę wyjaśni te wszystkie tematy. Jeśli będziecie mieli dodatkowe pytania, to oczywiście zadawajcie je w komentarzach – postaram się odpowiedzieć!

Dajcie mi też znać, czy ta seria Wam się podoba? Jakie kolejne rzeczy na siłowni mam ogarnąć? Zastanawiam się, czy robić teraz odcinki na poszczególne partie (np. trening na nogi, na ręce – przykłady ćwiczeń na sprzęcie) czy iść sprzętami (np. odcinek o maszynach, o hantlach, o sztandze?). Podpowiecie?

Tutaj pierwszy odcinek z serii: Siłownia – od czego zacząć?

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

Film powstał we współpracy z marką Life Fitness.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.