Plany treningoweRuch

Darmowy plan treningowy (trening w domu)

plan treningowy w domu

Zima to idealna okazja, żeby nic nie robić. Prawda? Dodatkowe kilogramy łatwo ukrywa się pod luźnymi swetrami i wygodnymi legginsami, a ciemne i mroźne wieczory przyjemnie spędza się z paczką ulubionych słodkości i włączonym serialem.
Panika zaczyna się jednak wtedy, kiedy śnieg się roztapia, temperatura rośnie i trzeba wcisnąć się w spodnie sprzed zimy… zamiast panikować, zacznij ruszać się już teraz z darmowym planem treningowym!

Po raz kolejny już zaprojektowałam dla Was plan treningowy – mam nadzieję, że się przyda. Tak jak zwykle, opieram go o moje ćwiczenia. 

Ponieważ zdaję sobie sprawę, że w zimie mamy najczęściej mniej czasu (albo mniej chęci) – tydzień treningowy składa się z czterech treningów, a te z kolei nie zajmują więcej, niż 30-50 minut.

Plan treningowy możecie wykonywać niezależnie od Waszego celu – po prostu dostosujcie kaloryczność (tutaj wpis o tym, jak wyliczyć zapotrzebowanie do swoich celów + kalkulator kalorii).

Mam nadzieję, że plan treningowy Wam się spodoba: możecie wrzucać foty z treningów, jeśli są oznaczone moim nickiem (#cwiczezcodzienniefit czy @codzienniefit) to zawsze staram się je odnaleźć w internecie i skomentować 🙂

Trzymam za Was kciuki!

PLAN TRENINGOWY W DOMU

Tydzień I i III

Tydzień II i IV

POBIERZ PLAN TRENINGOWY DO DRUKU: KLIK

Możesz też kliknąć obrazek:

 

Jeżeli chcesz, możesz zakupić 12-tygodniowy lub 4-tygodniowy plan treningowy – każdy trening jest inny (kliknij w obrazek): SKLEP Z PLANAMI.plan treningowy w domu

Dołącz do mnie na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.