Plany treningoweZdrowy lifestyle

Trenuj ze mną – plany treningowe już dostępne!

NARESZCIE!

Tak. Nie wierzę, że to naprawdę już.

Jestem niewyspana, niedożywiona, wykończona, zestresowana i rozentuzjazmowana jednocześnie i nie wiem co bardziej. Ostatnie 4 tygodnie to totalny hardcore i nie wiem, jak je razem z Patrykiem przeżyliśmy, ale jestem teraz niesamowicie szczęśliwa.

Oficjalnie już mogę Wam powiedzieć, że ruszył sklep z planami treningowymi. Na razie dostępne są trzy podstawowe plany, o których poczytacie więcej już na stronie sklepu, tutaj.

PLANY TRENINGOWE

Jeszcze nigdy nie włożyłam w nic tyle pracy – Patryk też. Jeżeli zaczynając pracę nad planami wiedziałabym, ile to roboty, chyba bym się nie zdecydowała. Ale nie wiedziałam i dzięki tej naiwności udało mi się to zrobić! 🙂 🙂

To, że coś jest do kupienia na blogu, nie znaczy, że nie będzie już darmowych rzeczy. Wszystko zostaje po staremu. 

Nikogo nie zmuszam do zakupu czegokolwiek. Pamiętajcie o tym. Bardzo dużo materiałów udostępniam za darmo – są to plany, wyzwania, rzeczy do druku, porady, zestawy ćwiczeń – i każdy może z nich skorzystać.

Trochę zajawek:

przemiana, plan treningowy codziennie fit, trening bez sprzętu

przemiana, plan treningowy codziennie fit, trening bez sprzętu

 

co ćwiczyć w domu, plan treningowy codziennie fit, trening bez sprzętu

Na stronie sklepu znajdziecie także podgląd i przykładowy trening do pobrania.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Wow, to się NAPRAWDĘ DZIEJE!

  • osoby, które zapisały się na listy oczekujących, powinny mieć na skrzynkach wiadomość z kodami rabatowymi; z tego co wiem, na onecie zawsze wiadomości dochodzą z opóźnieniem 🙂
  • jeżeli pojawią się jakieś problemy proszę o kontakt na sklep@codzienniefit.pl,
  • jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, odwiedźcie dział FAQ, a jeśli nie ma tam odpowiedzi, piszcie tutaj komentarz – postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

Wczoraj zorganizowałam spotkanie live, na którym opowiadałam o Przemianie. Możecie go zobaczyć tutaj:

 

Ten projekt zajął mi i Patrykowi 12 miesięcy. Od momentu wpadnięcia na pomysł, przez przeprowadzenie Przemiany na czytelnikach, zaplanowaniu treningów, napisaniu ebooka, przerobienie domu na studio fotograficzne, obróbki graficznej, załatwianie mnóstwa prawnych kruczków związanych z zakładaniem działalności i sprzedażą.

 

 

I wiecie co? Jestem z tych planów niesamowicie dumna. Nikt w Polsce czegoś takiego nie zrobił, a ja wypruwałam sobie żyły, ale się udało. Patryk pracował po nocach, żeby pogodzić normalną pracę z wykonaniem planów. Wykorzystałam całą swoją wiedzę, żeby program był bezpieczny i skuteczny. Jestem pewna, że jeśli ktoś będzie się stosował do wytycznych, to uda mu się osiągnąć jego cel. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was na stronę sklepu! Boże, jestem taka szczęśliwa 🙂

 

Mam nadzieję, że wesprzecie mnie w mojej radości i odbierzecie ten projekt ciepło 🙂 O nic więcej nie proszę.

Dziękuję za to, że jesteście! Byliście moją inspiracją i motywacją do pracy 🙂 

 

 

STRONA SKLEPU.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.