Zdrowy lifestyle

Trening w Warszawie – relacja

W tą sobotę udało mi się trochę rozruszać Warszawę i poznać wiele z Was! Zapraszam na relację z treningu!

Kiedy zakładałam bloga, jedyną myślą, jaka mi przyświecała, było udowodnienie, że być fit może być każdy  –  i wcale nie potrzeba do tego ani milionów, ani wyrzeczeń. Nigdy nie myślałam, że blog osiągnie taką popularność, a ja będę mogła poznać Was na żywo i poćwiczyć razem z Wami.

0x7a2764

Obecnie miesięcznie na blogu przewija się ponad 180 tysięcy unikalnych czytelników. To jest ogrom. To też wielka przyjemność i motywacja, ale jednocześnie – odpowiedzialność za swoje słowa i to, o czym piszę na blogu. Staram się więc jak najlepiej Wam pomagać i cieszę się z każdej pojedynczej osoby, która zaczyna swoją przygodę ze zdrowym trybem życia.

OTWARTY TRENING W WARSZAWIE Z CODZIENNIE FIT

W sobotę jak wiecie urządziłam w Warszawie otwarty trening dla czytelników i widzów. Zorganizowałam go na Hali Gier Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Do ostatniego momentu trochę się stresowałam – czy na pewno wszystko pójdzie dobrze, czy ktoś w ogóle przyjdzie? Rzeczywistość przekroczyła moje oczekiwania i to całkiem sporo 🙂

Na początku przeprowadziłam godzinny trening ogólnorozwojowy, który spalał sporo kalorii i jednocześnie wzmacniał nasze mięśnie. Wszyscy dawali sobie radę, i widziałam, że nawet jak mieli gorsze chwile, to walczyli do końca. To było świetnie!

0x7a2713

Następnie przez ponad godzinę rozmawiałam z częścią z was, robiliśmy sobie zdjęcia i odpowiadałam na pytania. 

Po treningu mogliśmy się napić owocowych soków od cateringu Pomelo. Dodatkowo wybrałam trzy osoby, które wyróżniały się w trakcie treningu – wygrały one jednodniowe zestawy cateringu 🙂

0x7a2816 0x7a2809 0x7a3034

Było cudownie! I byliście wspaniali! Tyle miłych słów nie usłyszałam nigdy. I tak jak wam mówiłam, tylu zdjęć to nawet na komunii mi nie robili 🙂

0x7a2963

Ten trening dał mi ogromnego kopa do działania, ale przede wszystkim, pokazał że moja praca ma sens.  Że to co tu robię ma sens. Że cała ta praca, której nie widać na pierwszy rzut oka – poświęcanie wolnych weekendów na nagrywanie zestawów ćwiczeń, pisanie notek przez wiele godzin, wymyślanie nowych sposobów na zachęcenie was do zdrowego trybu życia – to wszystko ma sens. A karma wraca, oj wraca, i to podwójnie. Na szczęście dla mnie – w pozytywny sposób!

Na pewno będę chciała zorganizować takie treningi w innych miastach. Na facebookowej grupie Ćwiczymy z Martą jest ankieta, w której można głosować na kolejne miasto. Nie sądzę, żeby udało mi się zrobić trening jeszcze w grudniu, ale na pewno będę organizować takie eventy w 2017.

BEZ POMOCY BY MI SIĘ NIE UDAŁO

Ale nie da się działać na własną rekę. Dlatego bardzo dziękuję:

  • po pierwsze, mojemu chłopakowi Patrykowi, który pomógł mi to wszystko zorganizować – tak naprawdę zrobiliśmy to tylko we dwójkę. Dziękuję Ci, że zawsze mnie wspierasz 🙂
  • marce Decathlon za bycie partnerem treningu i umożliwienie wynajęcia sali; poniżej przygotowaliśmy dla Was z Decathlonem konkurs – koniecznie zobaczcie!
  • cateringowi Pomelo Food Company za pyszne owocowe soki dla uczestniczek i konkurs  🙂
  • Agacie Matulce z Fotografii dla biznesu, bez której nie byłoby takich pięknych zdjęć. Zachęcam Was do korzystania z usług Agaty! Ona jest też autorką moich zdjęć profilowych – m.in. na fanpage. 🙂

KONKURS Z MARKĄ DECATHLON

Uczestniczkom treningu przypominam o konkursie – dodajemy fotę z treningu z hasztagami #decathlonpolska i#decathloncodzienniefit oraz krótką odpowiedź na pytanie: za co lubisz Decathlon?

Fota może byc na Instagramie, na Facebooku, nie ma znaczenia – grunt, żeby były hasztagi, po ktorych was znajdę.

logo-decathlon-jpeg

Na Wasze odpowiedzi czekam do 30 listopada. Wyniki zostaną ogłoszone na instagramie i fanpage 🙂

Do wygrania: 5 zestawów toreb fitness z gadżetami fitnessowymi. Dodatkowo, jedna z tych 5 osób dostanie dodatkową nagrodę główną – bon do Decathlon na 200 zł.

PS Wiem, że kilka osób wrzuciło już foty konkursowe od razu po treningu – jak najbardziej możecie je edytować, by dodać odpowiedz na pytanie 🙂 

FOTORELACJA

Zapraszam Was do oglądania fotorelacji – piękne zdjęcia wykonane przez Agatę – bardzo polecam jej usługi! Po kliknięciu w pierwsze zdjęcie będziecie mogli obejrzeć resztę przewijając strzałki.

 

Zapraszam na mojego FACEBOOKA i INSTAGRAM! Staram się tam codziennie Was motywować!
About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.