Zdrowy lifestyle

Czy lubisz Codziennie Fit? Co się będzie działo dalej z tym blogiem? [ANKIETA]

Ostatnie pół roku było dla tego bloga dużym wyzwaniem. Na początku, z powodu mojego licencjatu, trochę ucierpiał, potem zakasałam rękawy i wzięłam się do roboty. Codziennie Fit stanęło na nogi, wygrało nagrodę, zdobyło nowych czytelników… i potrzebuje teraz Waszej pomocy.

W ciągu ostatnich 3 miesięcy liczba ludzi, którzy miesięcznie odwiedzają tego bloga wzrosła do 45 tysięcy. Z tego też powodu stawiam przed sobą coraz więcej wyzwań i chciałabym, żeby ten blog był naprawdę najlepszy, jaki tylko może być. Wiem jednak, że aby taki był, musi też podobać się innym – a kto lepiej wypowie się na temat tego, czego mu brakuje, jak nie moi czytelnicy?

Muszę Wam coś powiedzieć. Bardzo Wam dziękuję za to, że jesteście, za to, że zostawiacie komentarze, lajki, że udostępniacie posty i piszecie maile. Jesteście WSPANIALI. Jesteście dla mnie powodem, dla którego chce mi się prowadzić tego bloga, ulepszać go i sprawiać, by pomagał jeszcze większej ilości ludzi. 🙂

Jeżeli możecie poświęcić mi 5 minut, bardzo Was proszę o wypełnienie tej ankiety. 🙂 Dzięki temu mój blog będzie jeszcze lepszy, mam mnóstwo zapału, ale potrzebuję też opinii ludzi, by iść w dobrym kierunku.

PS Jutro nie będzie filmu na kanale – nie miałam możliwości go nagrać. 🙂 

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.