Motywacja

Motywacyjny poniedziałek [29]: dlaczego nie warto się poddawać?

Ile razy zaczynaliście coś, a potem, gdy się nie udawało, szybko z tego rezygnowaliście? Ja mnóstwo. Dużo razy zaczynałam coś, a gdy nie widziałam efektów, albo gdy robiło się trudno, po prostu rzucałam to w cholerę. Jeżeli też czasami się tak czujecie – przyda wam się ten motywacyjny poniedziałek. 

Motywacyjny poniedziałek to cotygodniowy cykl postów publikowany po to, by utrzymać Was – i mnie – w postanowieniu oraz dodać nam inspirującego kopa. Wiadomo, że podjęcie decyzji o zmianie stylu życia to wyzwanie, ale jeszcze większą trudnością jest wytrwać w postanowieniu.
No to co, motywujemy się?

#1 DLACZEGO NIE WARTO SIĘ PODDAWAĆ?

Wiadomo – w pewnym momencie zawsze robi się trudno. Albo po prostu mimo twoich starań, coś się nie udaje. Mimo tego, że chciałbyś ćwiczyć – codziennie znajdujesz wymówkę i tego nie robisz, albo nie możesz znaleźć na to czasu. Może chcesz jeść inaczej, ale codziennie i tak kończysz ze starym menu.
Ale wiesz co? Nie poddawaj się. Nie warto. Bo nawet próbując i upadając co jakiś czas, posuwasz się do przodu. Progres to progres, nieważne, jak duży. Nie rzucaj wszystkiego, nie wywieszaj białej flagi, bo za miesiąc od teraz jesteś w stanie posunąć się sporo do przodu.
A kto wie, może nie poddając się i walcząc do końca wreszcie znajdziesz siłę i motywację, która pozwoli ci to zrobić porządnie?

#2 FIT DZIEWCZYNY

 
 
 
 

#3 FIT PANOWIE:

 
 

#4 ZDROWE JEDZENIE

 
 
 
 

#5 ĆWICZENIA

 
 

#6 MOTYWACJE

 
 
 
 
 
 

#7 FIT PIOSENKA

Przy tym się nie da stać jak kołek albo siedzieć na kanapie: 
 

 
Zapraszam też wszystkich do 30-dniowego wyzwania, które buduje formę – KLIK
About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.