Wyzwanie #LATOZMARTĄ - 21 dniWyzwanie 21 dni fit

Wyzwanie #latozmarta – dzień 16

Czas na powiew świeżości – nowy trening przed nami!

Tak jak obiecałam, dzisiaj mam dla Was coś specjalnego – nowy trening, który swoją premierę ma we wtorek, o godzinie 8 rano! 🙂

WYZWANIE #LATOZMARTA – DZIEŃ 16

Przed Wami zupełnie nowiutki trening – od godziny 8:00 będzie dostępny <3 Ten trening jest oparty na tabacie, ale nie macie czego się bać – spokojnie dacie radę go przeżyć, nie musicie się o to martwić. Zaprojektowałam go tak, żeby przynosił maksimum efektów, jednocześnie nie zajeżdżając człowieka (bo nie o to w tym chodzi i żadna to sztuka).

Jeśli z jakichś powodów nie możesz wykonać tego treningu dzisiaj – w ramach zadania wyzwaniowego wybierz dowolną aktywność, którą wykonasz w ciągu dnia. To może być inny trening wideo, ale równie dobrze może to być bieganie, pływanie, zajęcia fitness, spacer z koleżanką… masz wybrać to, na co masz ochotę, ale zrób to! Nie traktuj tego jako wymówkę do nic nie robienia!

MINI ZADANIE NA DZIŚ

Ponieważ od dzisiaj zaczynamy obóz Codziennie Fit Camp (relację znajdziecie na moim instastory na Instagramie) chciałabym jakoś zadbać o te osoby, których na obozie nie ma. Dlatego przez cały czas trwania obozu (5 dni) oprócz treningów będą pojawiały się tutaj mini-zadania, które mają za zadanie podkręcić nasze bycie fit i ożywić wyzwanie!

MINI ZADANIE NA DZIŚ: dziewczyny dzisiaj na obozie robią trening obwodowy. Dlatego dzisiaj mini zadanie dla Was polega na zrobieniu po treningu z gibonami małego obwodu – złożonego z 3 ćwiczeń – możecie wybrać je dowolnie lub zainspirować się tym, co pokażemy na instastory w ciągu dnia 🙂

Robimy 3 ćwiczenia pod rząd z króciutką przerwą, a następnie powtarzamy je jeszcze raz. Mam nadzieję, że to jasne i dacie radę!

JAK CI SIĘ PODOBA NOWY TRENING?

Za nami więcej, niż przed nami! Czujecie tą satysfakcję? Dzisiaj czekam na Wasze raporty w komentarzach oraz wrażenia po treningu! Czy udało Wam się wypatrzeć jakiegoś gibona? 🙂 Dajcie proszę znać – ciekawe, jak tam Wasza spostrzegawczość 🙂 🙂

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.