Hejka!

Bardzo Ci dziękuję za wiadomość. Niestety, dziennie dostaję kilkadziesiąt (!) wiadomości! Nie chciałabym pozostawiać nikogo bez odpowiedzi, dlatego przygotowałam dla Ciebie małą pomoc w szukaniu informacji. Jeżeli żaden z punktów nie odpowiada na Twoje potrzeby – proszę, napisz po prostu jeszcze raz na facebooku. 

  • Jeśli masz do mnie pytania dotyczące odchudzania, tycia, jedzenia, treningów – sprawdź proszę, czy nie napisałam wcześniej na ten temat na blogu. Po prawej u góry masz lupkę – wpisz tam słowo kluczowe, np. „plan treningowy” lub „śniadanie” i wyskoczą Ci wszystkie dostępne posty na ten temat.
    Odpowiedzi na najpopularniejsze pytania znajdziesz tu: jak być fit? Kompendium wiedzy!
  • Jeśli interesuje Cię plan żywieniowy lub treningowy – niestety, obecnie nie współpracuję indywidualnie. Plany treningowe można zakupić na tej stronie, natomiast jeśli szukasz pomysłów na dietę, koniecznie zajrzyj tu i tu.
  • Jeśli jakimś przypadkiem jesteś osobą z agencji lub mediów, proszę o kontakt tu: kontakt@codzienniefit.pl

Bardzo Cię przepraszam, jeśli nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoją wiadomość. Bardzo dużo osób prosi mnie o radę – wolę pomóc w ten sposób, niż nie odpisywać w ogóle (bo nie jest to możliwe fizycznie do ogarnięcia). Jeśli mimo to jesteś upartą osobą i masz pytanie, spróbuj je zadać w komentarzu –  staram się odpisywać na wszystkie!

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Marta