Nowa, innowacyjna wersja wyzwania – pobierz plan treningowy prosto do swojego kalendarza!

Jak to zrobić?

Kalendarz Google

Na telefonie: po kliknięciu przycisku „wybierz plan i dodaj do kalendarza!” pod wybranym przed siebie planem – twój telefon pobierze i będzie chciało otworzyć plik .ical. Otwórz go za pomocą aplikacji Google Kalendarz. Wyświetli się informacja w prawym górnym rogu „dodaj wszystkie”. Klikamy to i cieszymy się swoim nowym planem treningowym 🙂
UWAGA: jeśli z jakiegoś powodu automatycznie nie możesz wybrać otwierania przez Kalendarz Google, sprawdź czy masz pobraną aplikację Google Calendar. Jeśli tak, to po po prostu wejdź w pobrane pliki, kliknij pobrany przez siebie plik .ical planu, wybierz: otwórz za pomocą – i wybierz Kalendarz Google.

Na komputerze: Po pobraniu odpowiedniego planu (zrobisz to klikając na stronie wyzwania przycisk „wybierz plan i dodaj do kalendarza!” pod wybranym przed siebie planem) na Twój komputer pobierze się plik .ical.

  1. Otwórz Kalendarz Google.
  2. U góry po prawej kliknij Ustawienia Ustawienia a potem Ustawienia.
  3. Po lewej stronie kliknij Importuj/eksportuj.
  4. Kliknij Wybierz plik z komputera i wybierz wyeksportowany wcześniej plik. Nazwa pliku powinna mieć na końcu „ics” lub „csv”.
  5.  Wybierz kalendarz, do którego chcesz dodać zaimportowane wydarzenia. Domyślnie wydarzenia są importowane do kalendarza głównego.
  6. Kliknij Importuj.

Jeśli dalej masz problemy, zobacz stronę pomocy Kalendarza Google.

Inne kalendarze

Na telefonie: po kliknięciu przycisku wybierz plan i dodaj do kalendarza! pod wybranym przed siebie planem – twój telefon pobierze i będzie chciało otworzyć plik .ical. Wyświetli się informacja, czy chcesz zapisać/importować kalendarz. Potwierdzamy i cieszymy się swoim nowym planem treningowym 🙂

Na komputerze: Po pobraniu odpowiedniego planu (zrobisz to klikając na stronie wyzwania przycisk wybierz plan i dodaj do kalendarza!” pod wybranym przed siebie planem) na Twój komputer pobierze się plik .ical. Zaimportuj go do używanego przez siebie kalendarza.