Codziennie Fit

DYWANÓWKA, CZYLI TRENING NA MACIE | TRENING BEZ PRZYSIADÓW, ZAKROKÓW I BEZ SKAKANIA! [WIDEO]

Powiem tak: szykujcie się na płonące ciało, bo ten trening na macie może i jest bez skakania, przysiadów i zakroków, ale zdecydowanie potrafi dać popalić! Jeśli marzyliście o treningu, na którym się leży, ale jednocześnie pracuje, to jest to propozycja idealna – nie tylko na dzień niechcemisię, ale na każdy inny, kiedy chcecie wzmocnić całe ciało i popracować nad brzuchem, pośladkami i ramionami!

Czas udowodnić, że trening w domu też może zmęczyć nasze mięśnie – ta „dywanówka” brzmi łagodnie tylko z nazwy – przed Wami trening na macie, który pozwoli Wam – fajnie i efektywnie wzmocnić całe ciało. Potrzebujecie 40 minut, maty i… nawet motywacji nie trzeba, bo przez większość czasu będziemy leżeć 😂

Często treningi w domu prześmiewczo nazywa się właśnie „dywanówkami” – jestem bardzo ciekawa, czy takim osobom byłoby do śmiechu, gdyby go spróbowały! Łączymy tutaj efektywną pracę nad wytrzymałością mięśniową i bonusowe ruchy w trakcie przerw, by w ciągu tych 40 minut wycisnąć z treningu jak najwięcej. Oczywiście zestaw zawiera już rozgrzewkę oraz schłodzenie!

TRENING NA MACIE | DYWANÓWKA | TRENING BEZ PRZYSIADÓW, ZAKROKÓW I BEZ SKAKANIA

DLA KOGO:  dla osób zaawansowanych i średniozaawansowanych (zawiera też sugestie modyfikacji niektórych ćwiczeń)
RODZAJ:  trening wzmacniający, trening na brzuch, pośladki, ramiona, trening ujędrniający
CEL:   wzmocnienie mięśni i wytrzymałości mięśniowej, mocny brzuch, pośladki, ramiona, ujędrnianie, praca nad „sportową” sylwetką
INTENSYWNOŚĆ:  niska i średnia

POBIERZ PLANY TRENINGOWE NA LUTY I DZIAŁAJ!

Nie wiesz jak ułożyć treningi? To nie problem! Zerknij na te darmowe plany treningowe i zacznij działać ze mną i całą #druzynaCF w lutym!

plany treningowe darmowe

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.
Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK i INSTAGRAM .

Exit mobile version