Site icon Codziennie Fit

Efektywny trening, który ma wszystko – proszę bardzo! Trening fitness bootcamp [WIDEO]

efektywny trening

Przed Wami jeden z najfajniejszych sposób na efektywny trening w domu – zestaw, który ma w sobie dosłownie wszystko!

Prywatnie: uwielbiam takie treningi! To jedne z tych jednostek, które dają sporo satysfakcji i jednocześnie przynoszą spore efekty, ponieważ w ciągu jednego treningu pracujemy nad kondycją, wzmacnianiem, sprawnością i sylwetką. Ten trening ma w sobie różne elementy, żeby jak najlepiej wykorzystać 40 minut i porządnie poćwiczyć w domu.

Taki typ treningu zawiera tak naprawdę wszystko, w związku z tym świetnie się sprawdzi także jeśli nie mamy zbyt wiele czasu w ciągu tygodnia, a chcemy mimo wszystko porządnie poćwiczyć.

NOWOŚĆ! W trakcie treningu możecie zobaczyć moje tętno oraz moje spalone kalorie – pamiętajcie jednak, że ilość spalonych kalorii może się DIAMETRALNIE różnić w zależności od wagi, wieku, wzrostu, poziomu zaawansowania czy dyspozycji w danym dniu. Jedna osoba spali 300 kcal, druga 600, a trzecia 200 – dlatego potraktujcie to jako CIEKAWOSTKĘ. 🙂

TRENING FITNESS BOOTCAMP – EFEKTYWNY TRENING W DOMU

TRENING FITNESS BOOTCAMP – to trening na całe ciało o zmiennej intensywności, zawierający zarówno elementy cardio, interwałów, wzmacniania oraz treningu ogólnorozwojowego. Będzie idealny dla osób, które chcą rozwijać swoje ciało wszechstronnie.
DLA KOGO:  średniozaawansowanych i zaawansowanych
RODZAJ:  trening ogólnorozwojowy o zmiennej intensywności
CEL:   poprawa wydolności, spalanie, ujędrnienie i modelowanie ciała, wzmocnienie mięśni, poprawa wyglądu sylwetki, poprawa sprawności
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, głównie średnia i wysoka

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

Exit mobile version