Codziennie Fit

DARMOWY fitness planner z dzienniczkiem żywieniowym do druku!

Jednym z najlepszych sposobów na wprowadzenie zdrowej diety i regularnych treningów, jest planowanie lub prowadzenie dzienniczka żywieniowego – jestem o tym przekonana. Notując to, co jemy (przynajmniej na początku naszej fit drogi) jesteśmy w stanie szybko zweryfikować, czy robimy gdzieś błędy i jakie. Dodatkowo, to kolejna motywacja – nic tak nie daje kopa do działania, jak ładnie uzupełniony tydzień, który mówi nam, że daliśmy z siebie 100 procent!

I właśnie dlatego, razem z moim Patrykiem zaprojektowaliśmy darmowy fitness planner do wydruku. Znajdziecie w nim miejsce na zapisywanie swoich posiłków oraz treningów, a także śledzenie dziennego spożycia wody oraz humor danego dnia. Planner jest tygodniowy. Można go wydrukować w kolorze (polecam, bo jest uroczy!) albo normalnie w szarościach.

fitness planner z dzienniczkiem żywieniowym do druku

POBIERZ PLANNER

Jeżeli chcecie dostać taki planner, wystarczy, że zapiszecie się do newslettera bloga (chyba, że już w nim jesteście – jeśli tak, planner przyjdzie dzisiaj na waszą skrzynkę do wieczora!).

Po zapisaniu się i potwierdzeniu swojego adresu mailowego, dostaniesz ode mnie wiadomość z plikiem na maila.

Osoby, które są już zapisane do newslettera, dostaną maila z plikiem bezpośrednio na swoje skrzynki i nigdzie nie muszą się zapisywać. Sprawdźcie swoje skrzynki, folder spam oraz zakładki w mailu.

 

UWAGA: jeśli po zapisaniu się do newslettera nie dostałeś maila potwierdzającego ani plannera, sprawdź w folderze SPAM oraz w zakładach oferty czy innych dostępnych na Twojej skrzynce.

JEŚLI MASZ MAILA NA ONECIE LUB WP i mimo zapisania się do newslettera nie dostałeś pliku (a sprawdziłeś w spamie i zakładkach), prawdopodobnie jest to problem Twojego dostawcy. Bardzo proszę – załóż wtedy maila np. na gmail.com. Tam zawsze wszystkie wiadomości dochodzą.

Jest jakiś problem z newsletterem na onecie i wp, za co bardzo przepraszam. Na razie nie wiem jak go rozwiązać 🙂 Niekiedy maile u tych osób nie docierają.

Członkowie newslettera raz w tygodniu dostają informację o wszystkich nowych postach na blogu. Dodatkowo, przy okazji wyzwań zawsze otrzymują darmowe materiały dostępne od razu.

Mam nadzieję, że plany będą dla Was przydatne.

Dajcie znać w komentarzu, czy takie materiały Wam się podobają!

Po większą dawkę motywacji zapraszam na FACEBOOKA i INSTAGRAM.

Exit mobile version