Codziennie Fit

Będzie książka – CODZIENNIE FIT!

Tak. Naprawdę.

Nawet nie wiecie, jak długo trzymałam język za zębami. Nie chciałam nic mówić, bo sam fakt wydania książki wydawał mi się tak nierealny, że bałam się, że jeśli coś powiem, to to się nie uda. 

Pomysł na książkę zrodził się na początku tamtego roku. Wiele razy zasypywaliście mnie tymi samymi pytaniami – o odchudzanie, o odżywianie, o ćwiczenia. Zauważyłam, że nie ma książki na rynku, która rzeczywiście byłaby takim poradnikiem – jak zacząć, co robić, jak w ogóle wystartować ze zdrowym trybem życia, która jednocześnie oprócz zwykłych motywacyjnych haseł łączyłaby teorię i wiedzę – sprawdzoną i pewną.

Wtedy postanowiłam, że ja taką książkę napiszę.

Praca nad pisaniem trwała długo i zabrała mi wiele półprzespanych nocy (nie potrafię całkowicie zrezygnować ze snu – zbyt dużo wiem na temat jego wpływu na zdrowie 😀 ), ale udało się i jeszcze pod koniec 2016 roku oddałam książkę do wydawnictwa. Nie powiem, nie było łatwo pogodzić pracę, studia, wydanie planów treningowych, tworzenie treści na bloga i jednoczesne pisanie książki, ale najważniejsze – UDAŁO MI SIĘ! Obecnie jesteśmy już po korekcie i redakcji, a w przyszłym tygodniu robimy zdjęcia. Jestem niesamowicie podekscytowana! Do tej pory nie pozwalałam sobie na cieszenie się, ba, ja nie powiedziałam większości znajomym o tym, że piszę książkę – bo bałam się, że zapeszę i nie wyjdzie. Teraz jednak wszystko jest pewne. Data premiery to wiosna – dokładne dane podam na pewno w ciągu następnych tygodni. 🙂

O samej zawartości książki i szczegółach będę już Was otwarcie informować na blogu, facebooku czy instagramie – teraz już powiem, że jest to poradnik dla wszystkich, którzy chcą być fit/chcą poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu – dowiedzieć się więcej na temat tego jak układać dietę, jak ułożyć plan, jak wygląda podział ćwiczeń, jak się zmotywować, co jeść, jak ćwiczyć… wszystko. Książka nie powiela tematów z bloga – jest odrębną rzeczą i zawiera dużo więcej wiedzy i szczegółowych informacji.  Więcej o zawartości jeszcze powiem 🙂 Książkę wyda wydawnictwo Publicat.

Często mnie pytacie o to, jaką książkę polecam, żeby zacząć się interesować zdrowym odżywianiem, ćwiczeniami, pogłębić wiedzę. Do tej pory nie widziałam na półkach takiej pozycji, ale teraz to się zmieni.

I będzie to moja książka!!!!!!!!!!

Piszczę z radości, śmieję się, płaczę, wzruszam. Spełnia się moje marzenie i jeszcze w to nie wierzę do końca 🙂 Mam nadzieję, że będziecie na tą książkę wyczekiwać równie niecierpliwie, co i ja!

Autorka rysunku: Meagolicious

Exit mobile version