Codziennie Fit

Trenuj ze mną!

fot. Agata Matulka (http://fotografiadlabiznesu.pl)

Jeżeli marzy ci się kompletny program treningowy, który pomoże ci osiągnąć twój upragniony cel – mam coś ciekawego dla ciebie.

Piszę ten wpis i trochę się stresuję, bo jest to moment, na który długo czekałam, a który jeszcze nie jest zamknięty, wykończony, idealny. 

Chcę zaproponować Wam coś, co uważam za coś bardzo dobrego i co mogę polecić z czystym sercem. Kompletny, profesjonalny plan treningowy, który doprowadzi was do konkretnego celu, który sobie wybraliście.

Tak, wiem. Na rynku programów treningowych jest dużo. Ale czy to na pewno programy, czy jeden trening? Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy jest w stanie sam ułożyć sobie plan treningowy i rozsądnie dobrać aktywność fizyczną tak, żeby to było skuteczne, z głową i bezpieczne.

I pomyślałam, że sama to zrobię. 🙂

fot. Agata Matulka (http://fotografiadlabiznesu.pl)

fot. Agata Matulka (http://fotografiadlabiznesu.pl)

Jak wiecie, wiele planów treningowych udostępniam na blogu za darmo. I dalej tak będzie. Nic się tutaj nie zmienia. Tak samo z ćwiczeniami na youtube – nie będzie ich mniej, bo Marta coś sprzedaje i tak dalej. Wszystko zostaje po staremu. Moim głównym celem jest zaszczepianie miłości do aktywności fizycznej i pokazywanie ludziom, że można być fit w każdym wieku.

Dostawałam bardzo dużo próśb o rozpisanie planu treningowego i uważam, że to najlepsze możliwe wyjście. Plany, które Wam proponuję są profesjonalne, treningi bezpieczne i efektywne. Wykorzystałam w nich całą swoją wiedzę i wkładam całe serce.  Zresztą – jesteście moimi czytelnikami, znacie mnie i sami możecie zadecydować, czy chcecie mi zaufać, czy nie.

STRONA SKLEPU.

PS Tutaj jest wpis z przemianą moich czytelniczek. Na wnioskach z tego projektu będą się też opierały plany: PRZEMIANA Z CODZIENNIE FIT.

 

OCZYWIŚCIE PLAN TRENINGOWY TO NIE TYLKO NAPISANY TEKST, CO MACIE ROBIĆ! BĘDZIE TO PIĘKNA FORMA GRAFICZNA…. I NIE TYLKO GRAFICZNA. 🙂

To jest prototyp. Tylko testujemy ułożenie zdjęć, nie mamy jeszcze tutaj szaty graficznej. 🙂

Przepraszam, że na razie nie powiem więcej szczegółów, ale nie chcę zdradzać wszystkiego przed „premierą”. Wy i tak dowiedziecie się wszystkiego pierwsi z maila. 🙂

 

Exit mobile version